Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lži a manipulace! Pravda o rozchodu Ditmara a Čerešňákové pořádně bolí

Eva Čerešňáková dlouho tvrdila, že ji zlotřilý Martin Ditmar odkopl.
Pravda je ale jiná.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková (31) do médií vypustila historku o tom, jak ji podnikatel Martin Ditmar (45) podváděl a opustil. Pravda je ale jiná. A redakce eXtra.cz má hodně pikantní informace o tom, jak a proč vztah Ditmara a Čerešňákové dohasínal.

Toto je příběh, který nevymyslel sám život, ale je myšlenkovým pochodem spolumajitelky České Miss Evy Čerešňákové. Za jejím milým úsměvem a nevinnou tváří se skrývají pěkně ostré zoubky. Tahle dáma se nebojí házet špínu na svého expartnera, hlavně že se to dobře mediálně prodá.

Eva Čerešňáková minulý týden veřejnosti oznámila, že Martin Ditmar ji podváděl a opustil. „Budu upřímná, i když se mi to neříká lehce. Dozvěděla jsem se o tom, že již tři měsíce má milenku. Přišlo mi to anonymem,“ řekla Čerešňáková pro Super.cz.

Jenže…

Říká se, že tak se dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. V případě Čerešňákové to platí dvojnásob.

Jádro pudla je jednoduché. Čerešňáková už v únoru odložila zásnubní prsten, který jí před rokem na prst navlékl Ditmar. A mezitím, co údajně – zejména mediálně – Eva, přezdívaná bolavé srdíčko, doufala, že se vše urovná, tak zákeřný Ditmar si před třemi měsíci našel novou kočičku! Jak zlé…

Působí to tak, že Ditmar je sukničkář a člověk, který odhodil svou jedinou životní oporu a navíc jí ještě k tomu ublížil. Jenže příběh má trošku jiný děj, než se jeví na první pohled.

Už v době, kdy Martin Ditmar ležel v nemocnici, tedy loni v září, s Čerešňákovou nechodil!

„Dávno předtím utekl ze vztahu, kde hádky byly na denním pořádku. Nejsou spolu od loňského května. Hráli to, aby se nenarušil projekt České Miss,“ řekli nám lidé z Ditmarova nejbližšího okolí.

Poté dokonce měl strávit Štědrý den s Čerešňákovou, když Ditmara propustili do domácího léčení. Čerešňáková na Facebooku tehdy děkovala Bohu za zázrak. Realita je někde jinde. Čerešňáková Štědrý den nestrávila s Ditmarem, ale vyrazila si zalyžovat. Tak vypadá drsná pravda.

Že má Ditmar několik měsíců nový vztah? A proč by neměl, když s Čerešňákovou už nežil v době, kdy ho v nemocnici léčili z akutního zánětu slinivky břišní. Zajímavé je, že doposud do médií mluvila jen Čerešňáková a Ditmara se nikdo na nic neptal. Je jednoduché udělat z člověka, který se nevyjadřuje, toho zlého a hodit na něj celou vinu.

Eva Čerešňáková nejdříve tvrdila, že rozchod s Ditmarem nebude v médiích prezentovat. Že je potřeba to tajit, protože by to mohlo ohrozit pořádání finále České Miss. Pak se ale rozhodla, že promluví s redaktory Super.cz a nahází špínu na Ditmara.

Čerešňáková se vyjádřila takto: „Je to pravda. Náš vztah s Martinem se bohužel nijak nelepšil, naopak. Už není důvod pro mě ve vztahu s ním setrvávat. Martin je pro mě obrovským zklamáním. Ještě před týdnem to mezi námi bylo v pořádku, bohužel jsem se dozvěděla věci, které přecházet a tolerovat opravdu nemohu. Budu upřímná, i když se mi to neříká lehce. Dozvěděla jsem se o tom, že již tři měsíce má milenku. Přišlo mi to anonymem. Dýchala jsem za něj, půl roku seděla každý den u jeho postele v nemocnici. Když se probral z umělého spánku, viděla jsem v tom zázrak a to, že mu Bůh dal druhou šanci. Je pro mě obrovsky bolestivé vidět, s jakou nepokorou dál žije svůj život,“ uvedla Čerešňáková.

Věci nejsou tak, jak se na první pohled jeví. Už si na to, Evo, vzpomínáš? Sledujte portál eXtra.cz, připravujeme další podrobnosti.

Související články

Další články