Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Lyžař a prezident Miloš Zeman hodnotí komentátora Petra Vichnara: Je to idiot

Miloš Zeman nemá rád Petra Vichnara.
Zdroj: archiv ČT, Hrad
Prezident České republiky Miloš Zeman (73) se rozhodl, že bude hodnotit komentování Petra Vichnara (64). Vichnar je podle prezidenta idiot, protože bez emocí komentoval olympijský závod Ester Ledecké (23).

Miloš Zeman (73) není dobrým sportovcem. Jeho výkon na běžkách je sice nezapomenutelný, ale spíše vyvolává úsměv. Prezident České republiky je přesvědčen, že komentátor České televize Petr Vichnar je idiot, protože bez velkých emocí komentoval zlatý závod Ester Ledecké (23).

Zeman nemá rád zaměstnance České televize a dlouhodobě je kritizuje. Teď mu nejvíce vadí Vichnar. Komentátor prý nerozumí svému řemeslu, protože včas nepoznal, že Ester Ledecká si jede pro olympijské zlato. „Výborně tomu rozuměli, ti idioti, a pak zůstali s otevřenou hubou, když si Ester Ledecká dojela pro zlatou medaili,“ uvedl Zeman při proslovu na pražském Žofíně. Měl na mysli Vichnara a expertku Lucii Hrstkovou. Ti během zlaté jízdy poukazovali na to, že Ester Ledecká dělá množství chyb. Ledecká po závodě přiznala, že chyby dělala, ale bylo z toho i tak senzační zlato.

Vichnara se zastalo mnoho jeho přátel i sportovních fanoušků. „Snažím se to vidět z té lepší stránky. Když karikatura prezidenta sprostě uráží tak noblesního a inteligentního profesionála, jako je Petr Vichnar, cítím se být v dobré společnosti,“ uvedl například Miroslav Kalousek.

Související články

Další články