Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lynčovaný youtuber Tary, který prý urazil fanouška, se vzteká: Kyberšikana! Je to zmanipulované!

Zdroj: Instagram
Reakce
Youtuber Taras Tary Povoroznyk (26) se brání! Poté, co někdo pustil do světa video, na kterém říká malému fanouškovi, že má málo peněz, totiž spustilo lavinu reakcí, které úspěšnému influencerovi vyčítají, že chlapce urazil. Jenže Tary to považuje za lynč a špinavý konkurenční boj.

„Je velmi smutné, že má někdo zapotřebí ustřihnout pouze část videa, aby z věty vytržené z kontextu udělal senzaci. Nebyla to urážka nebo komentování sociální situace toho chlapce nebo jeho rodičů. Byla to diskuze prodávajícího s kupujícím Faktem na místě prostě bylo, že klučina neměl peníze na to, co si chtěl koupit. Když jdete do obchodu pro boty a máte jen polovinu peněz, také vám je neprodají,“ vysvětluje Tary a poskytl celý inkriminovaný záznam i s tím, jak komunikace mezi ním a chlapcem pokračovala.

„Kdo ten stream sledoval celý, ví, jak diskuze pokračovala. To, že někdo do médií rozeslal video, kde je účelově vystřižená jen jedna věta, považuji za kyberšikanu ze strany méně úspěšných konkurentů, kteří se snaží mě cíleně likvidovat,“ tvrdí.

Nejvíc ho prý mrzí zatažení malého chlapce do skandálu, který je jen nafouknutá bublina. „Nejsem si vědom, že bych toho malého fanouška úmyslně urazil. V mých očích je to naopak velmi statečný kluk, který teď čelí nátlaku. Chci toho malého hrdinu vyzvat, ať se mi ozve, a velmi rád se mu budu osobně věnovat,“ dodává youtuber, kterého mrzí, že se řada fanoušků nechala ovlivnit bez toho, aby si věc nechala vysvětlit, a které vyloučili i z festivalu Utubering.

„Argument vedení festivalu, že nejsem pro děti dobrým příkladem, odmítám. Myslím, že jsem naopak dostal děti od počítačů ven a vybudoval v nich poloztracenou lásku ke sportu. Znám jiné, kteří ve svých videích používají za každým druhým slovem vulgarismy nebo šíří nenávist, a to je podle vedení festivalu asi v pořádku,“ krčí rameny Tary.

Související články

Další články