Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lynčovaný Dominik Feri prchl do zahraničí?! Prozradila ho fotografie

Lynčovaný Dominik Feri prchl do zahraničí?! Prozradila ho fotografie
Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
TWITTER

Jak ukazuje fotografie, která se objevila na sociálních sítích, ve čtvrtek bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri zřejmě odcestoval do zahraničí. Dle dostupných informací by měla být cílem jeho cesty Itálie. Čtyřiadvacetiletá politická celebrita čelí obviněním, že nutila ženy k pohlavnímu styku.

Na sociálních sítích se objevila fotografie dnes již bývalého poslance Dominika Feriho, jak sedí v letadle směrem do zahraničí. Zdá se tak, že Feri prchá před mediálním tlakem, který vůči jeho osobě vznikl poté, co weby Deník N a A2larm zveřejnily informace o tom, že měl urážet mladé ženy a vyžadovat po nich pohlavní styk. Server iDNES.cz potvrzuje s odkazem na svůj zdroj, že by měl Feri cestovat do Itálie.

Dominik Feri, kterého na Instagramu sleduje přes milion lidí a lze ho tak bezesporu označit za politickou celebritu, pár dní zpátky vyklidil svou kancelář a ostříhal své typické afro. Spekulovalo se, že je to kvůli tomu, aby ho lidé v souvislosti s jeho možnými napadeními na ulici nepoznávali. On sám to ale vyvrátil. Zkrátka jsem se ostříhal na léto. Žádná symbolika v tom není, uvedl Dominik Feri pro Novinky.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy