Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lvice Karlose Vémoly už není koťátko: Z Elsy vyrostla nebezpečná šelma

Zdroj: Profimedia.cz
vémoland
MMA zápasník Karlos Vémola (35) si před rokem splnil životní sen. Ujal se odložené lvice Elsy, kterou chová ve svém Vémolandu, kde má i krokodýly, žraloky nebo želvu. Jeho lvice Elsa už ale není roztomilé koťátko, kterým bývala, ale pořádná šelma, která roste jako z vody.

Karlos Vémola si minulý rok pořídil do svého Vémolandu lvici Elsu, která se našla odložená v krabici. Ten příliš neváhal a rozhodl se lvice ujmout. Dříve ji krmil z láhve na klíně jako malé koťátko, což by mohl být v dnešních dnech velký problém, jeho lvice totiž za pár měsíců pořádně vyrostla a už to není žádné koťátko. „Elsa nám maličko vyrostla,“ pochlubil se Karlos na svých sociálních sítích.

„Chápu, že spousta z vás mi bude říkat, že lev patří do přirozeného prostředí někde v Africe, a ne do Vémolandu. S tím musím souhlasit. A proto budu rád, když mi tentokrát místo kritiky poradíte, jak ji tam zpátky dostat. Elsa u nás doma není první den. Někdo ji před více než čtyřmi měsíci vyhodil v krabici ven. Do chvíle, než se najde způsob, jak ji vrátit do jejího domova, bude u nás a já udělám všechno pro to, aby měla tu nejlepší péči,“ svěřil se Karlos v době, kdy si Elsu pořídil a dle přiloženého snímku je zřejmé, že své slovo dodržel a o Elsu je opravdu skvěle postaráno.

Související články

Další články