Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Luxusní výlet Kateřiny Kristelové s Řepkou! Bude někdy svatba v Římě?

+ Dalších 21 fotografií
Nejzamilovanější pár českého showbyznysu vyrazil na ultra romantický výlet do Říma! Teď se teprve dozvíte, jak Tomáš Řepka "strádá"...

Krásná moderátorka Kateřina Kristelová (37) vyrazila se svým milovaným Tomášem Řepkou (43) na slibovaný romantický výlet do Říma. Kateřina je v této metropoli poprvé, zato Tomáš prý Řím zná jako své boty.

“Tomáš do Říma vzal všechny svoje lásky, a tak tam musel vzít i mě… Nikdy jsem v Římě nebyla, ale moc se na to město těším. Nějakou tu romantiku si rozhodně zasloužím…” zavtipkovala Kateřina před odletem.

Někteří lidé dělají z Tomáše Řepky doslova trosku bez domova, ale co si budeme povídat. Kdyby se takto měli u nás bezdomovci, to bychom na tom byli jako země hodně dobře.

Zamilovaný pár se ihned po vybalení kufrů v luxusním hotelu vydal směrem ke slavné fontáně Di Trevi. I přes to, že je Řepka známý svojí přísností, neodolal a se svojí láskou se dokonce zvěčnil při romantickém polibku.

“Už chápu, proč lidi tohle město tolik milujou. Do fontány Di Trevi máte hodit tři mince. Jednu proto, abyste se do Říma vrátili, druhou proto, abyste si vzali Itala nebo Italku a třetí, abyste tady měli svatbu. Nám stačila jenom jedna…” dodala Kateřina.

Tak uvidíme, zda do roka a do dne přece jenom nebude nějaká ta svatba v Itálii

Související články

Další články