Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Luxusní vůz fotbalisty Krmenčíka: Ve 2 hodiny ráno naboural 4 auta v ulici

Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 17 fotografií
EXKLUZIVNĚ
O co přesně jde? V hlavní roli je vůz, který používá fotbalový reprezentant Michael Krmenčík (26). Tento vůz měl dne 20. května v 2:20 ráno dopravní nehodu. K nehodě došlo na Praze 9 v Dobrovolného ulici. Vůz podle protokolu o nehodě řídila fotbalistova manželka Denisa. Sousedi si to ale nemyslí. Ozvali se redakci eXtra.cz s tím, že z vozu v noci vystoupil muž. Opravdu řídila paní Denisa?

Je to poměrně nezvyklá dopravní nehoda. V hlavní roli je vůz, který používá fotbalový reprezentant Michael Krmenčík (26). Tento vůz měl dne 20. května v 2:20 ráno dopravní nehodu. K nehodě došlo na Praze 9 v Dobrovolného ulici. Vůz podle protokolu o nehodě řídila fotbalistova manželka Denisa. Sousedi si to ale nemyslí. Ozvali se redakci eXtra.cz s tím, že z vozu v noci vystoupil muž. Opravdu tedy řídila paní Denisa?

K nehodě došlo v Dobrovolného ulici v Praze v noci z neděle na pondělí. Podle protokolu o nehodě byla řidičkou Denisa Krmenčík – tedy manželka fotbalového reprezentanta.

Denisa podle zápisu smetla vše, co jí stálo v cestě. Poškodila dopravní značku, zničila kontejnery na třídění odpad. Na nich je škoda 30 tisíc korun. Hlavně ale došlo k poškození čtyř zaparkovaných aut. Odnesly to Škoda Fabia, VW Golf, Renault Clio a Peugeot 107. Na vozidlech je škoda cca 10 tisíc korun.

Poškozen je také Land Rover Range Rover Sport, který používá Krmenčík. Na luxusním voze je podle zápisu škoda 400 tisíc korun.

Redakci eXtra.cz se ozvala majitelka jednoho z nabouraných aut. A nevěří tomu, že vozidlo řídila Denisa Krmenčík. Žena uvedla, že z vozu v noci vystoupil muž a odešel. Podle tvrzení této ženy až pak na místo nehody došla Denisa Krmenčík a před policisty uvedla, že vozidlo řídila ona.

Paní Denisu i jejího manžela jsme oslovili s žádostí o vyjádření. Zároveň oslovujeme další sousedy, kteří nehodu viděli.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, PŘINESEME DALŠÍ INFORMACE.

Související články

Další články