Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Luxusní vila Zuzany Plačkové a Reného: Budou muset vyměnit tenhle ráj za celu?!

Zdroj: Se souhlasem Zuzana Plačková
+ Dalších 5 fotografií
drogy

Slovenská hvězda Instagramu Zuzana Plačková (30) zažívá společně s manželem Reném snad nejhorší chvíle života. V současné době se rozhoduje, zda budou společně s dalšími lidmi vzati do vazby, anebo vyšetřování na svobodě. Zuzana přitom staví dokonalé hnízdečko lásky, které překypuje luxusem. Co se s jejich domem stane? Bude muset vyměnit milionovou vilu za chladnou vazbu? 

Při pondělní razii bylo zadrženo celem 15 lidí včetně královny slovenského Instagramu Zuzany Plačkové a jejího manžela Reného a následně byli obvinění z účasti v organizované skupině, která měla obchodovat s drogami.

V současné době se rozhoduje o tom, kdo z obviněných bude vyšetřován na svobodě a kdo bude muset být vzat do vazby, aby například nedocházelo k ovlivňování svědků v celé kauze.

Podle informací webu Topky.sk bylo v domě Zuzany a Reného nalezeno šest mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák. Podle TV Markíza policie Plačkovou odposlouchávala.

Podle slovenského deníku SME policie patnáctičlennou skupinu obchodníků s drogami považuje za jednu z největších na území Slovenska.

Policisté jsou přesvědčeni, že skupina drogy nejenom dealovala, ale také vyráběla a distribuovala. Od roku 2012 měla skupina na drogách vydělat nejméně 27,5 milionu eur.

Sen o luxusním domě se rozplynul?

Zuzana Plačková s manželem Reném přitom už delší dobu staví pohádkový dům snů, který je musel vyjít na miliony. Luxus je znát ze všech fotek, které Zuzana kdy ukázala.

V únoru 2021 Plačková redakci eXtra.cz exkluzivně poskytla snímky svého luxusního hnízdečka lásky.

Obývací pokoj, jídelna a další místnosti honosné haciendy jsou sladěny do posledních detailů a vypadají naprosto dokonale. Vile dominují přírodní a tlumené barvy.

Součástí domu za miliony je nádherná zahrada s barem a bazénem. Otázkou ale zůstává, jestli budou mít manželé možnost si svou vilu užít tak, jak chtěli, nebo budou nuceni ji vyměnit za chladnou celu vazby.
Související články

Další články