Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Luxusní svatební cesta! Po tajné svatbě Leoš Mareš s Monikou zmizeli z Česka

+ Dalších 43 fotografií
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal partnerku Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali ututlat, věděli o ní pouze jejich rodiče a svědci! Poté, co se vzali, uprchli na luxusní líbánky!

Náš nejpopulárnější moderátor Leoš Mareš (41) si tajně vzal přítelkyni Moniku Koblížkovou (36). Svatbu dokázali dokonale ututlat. Ke sňatku došlo v úterý na zámku v Litomyšli, kde je oddával známý farář Zbigniew Czendlik.

Po tajné veselce novomanželé odletěli z Česka na luxusní líbánky do Dubaje, kde si budou užívat klid a jeden druhého. Byl to dobře promyšlený krok, který opravdu nikdo nečekal, a šokovali tak celé Česko! Cestu do Dubaje totiž předem ohlásili, nikdo ale netušil, že bude svatební.

Jen před pár dny si užívali luxusní zimní dovolenou v Rakousku, kam si zajeli na lyžovačku, následovala rychlá a tajná svatba za přítomnosti svědků a rodičů Moniky a Leoše.

Související články

Další články