Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Luxusní sídlo, kde žil legendární Prince, je na prodej: Ocenili jej na 30 milionů dolarů

Luxusní sídlo, kde žil legendární Prince, je na prodej: Ocenili jej na 30 milionů dolarů
Zdroj: profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
Panství
Žít jako hvězda by chtěl někdy každý, už jen kvůli těm luxusním sídlům. Legendární zpěvák Prince (†57) žil na několika místech a na prodej je luxusní panství v Hollywood Hills. Sídlo je oceněno na 29,9 milionu dolarů, což je vzhledem k jeho velikosti a velkoleposti adekvátní částka. Chtělo by se vám žít jako Prince?

Prince byl americký zpěvák, textař, producent, podnikatel, sexsymbol a výrazná osobnost hudební scény, avšak v roce 2016 ve svých 57 letech zemřel na předávkování. Jedno z míst, která považoval za domov, šlo do prodeje. Prince si panství pronajal v roce 2011, ale podle amerických zdrojů to vypadá, že se nakonec nepohodl s pronajímatelem.

Změny bez dovolení

Tím byl Carlos Boozer, hvězda NBA. Na legendárního hudebníka podal žalobu, když ze zámku udělal tzv. Purpurový palác. Prince totiž nechal exteriér domu přemalovat fialovými pruhy, přidal i symboly vyznačující jeho samotného a čísla 3121, což byl název jeho nového alba. Do hlavní ložnice nechal dát fialové koberce se svým monogramem a nechal zavést i potrubí vedené do křesel v salonku krásy. Ze žaloby nakonec sešlo.

Velkolepé sídlo

Panství si může člověk koupit v přepočtu za 737 milionů korun. Nebo prostě může platit 70 tisíc dolarů měsíčně, to vyjde zhruba na 1 726 000 korun. Panství ukrývá 10 ložnic, 13 koupelen, společenský sál, kam se vejde až 300 lidí a domácí posilovnu s vysokým stropem. K sídlu náleží i bazén se skluzavkou, vlastní tenisový kurt, 2 další pozemky a druhý dům se třemi pokoji.

Související články

Další články