Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Luxusní showroom v centru Prahy: Objevte šaty, které nosí hvězdy

Boudoir showroom nabízí ty nejlepší kousky.
+ Dalších 11 fotografií
Spousta celebrit je nosí a spousta celebrit po nich prahne. V šatech z luxusního showroomu BOUDOIR, který se nachází v úplném centru Prahy, skutečně zazářila nejedna hvězda a rozhodně ne jen na nedávno proběhlém filmovém festivalu v Karlových Varech. Navštivte přepychové prostory, kde se ukrývají ty nejlepší kousky a užijte si profesionální péči módních poradců.

Boudoir showroom je místo, ze kterého nebudete chtít odejít. Dostane se vám totiž takové péče a pozornosti jako nikde jinde. Vyškolený personál vždycky ví, co jakému typu osobnosti sluší, a tak se zkrátka nemůže stát, že byste odcházeli z prázdnou.

Přepychové prostory se nachází v Dlouhé ulici 16 v Praze 1. V minulosti už Boudoir poskytl šaty takovým celebritám, jako je Andrea Pomeje, Simona Krainová (45) nebo Taťána Makarenko (28). Nenechte se ale zmást. I když je sortiment zaměřený převážně na šaty, vybrat si můžete i z širokého množství topů, bot a doplňků.

Vhodné oděvy zde můžete nalézt i na prestižní akce jako je Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, kde se v šatech pohodlně pracovalo redaktorkám eXtra.cz, nebo nejrůznější soutěže krásy, a to ať už budete sedět v hledišti, nebo se budete předvádět na pódiu.

Boudoir showroom zkrátka musíte zažít. Více informací naleznete na webových stránkách nebo Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Další články