Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Luxusní prostředí i přepychová péče: TAHLE nemocnice pomůže Týnuš Třešničkové se zotavit

Zdroj:
+ Dalších 33 fotografií
V tureckém Istanbulu byla při kuchařské show v restauraci kuchaře Nusreta Gökceho popálena youtuberka Týnuš Třešničková (22) společně s jejím přítelem a dalšími dvěma muži. Okamžitě musela být převezena do nemocnice, jelikož utrpěla popáleniny na třiceti pěti procentech těla. Do nemocnice za Týnuš přijela i redakce eXtra.cz a nestačila se divit. Na takto luxusní zařízení v Česku narazíte jen sotva.

V restauraci Nusreta Gökceho došlo ke strašlivé tragédii. Při ohnivé show byli popáleni čtyři lidé. Kromě dvou mužů z Řecka a z Ománu mezi nimi byla i Týnuš Třešničková s přítelem Viktorem Hajíčkem. Třešničková má popáleniny na třiceti pěti procentech těla, Hajíček na patnácti.

Naši redaktoři z eXtra.cz se za nimi vypravili a když se do nemocnice dostali, nestačili se divit.

„Rozhodně to nepůsobí na první pohled jako nemocnice. Spíš jako luxusní hotel. Takové nemocnice v Česku vůbec nemáme. Doktoři nemají nemocniční pláště, ale chodí v kvádru. Je tam ticho a klid. Luxusně byly oblečené i sestřičky. Vypadalo to tam ohromně,“ sdělila nám naše redaktorka Laura Stražanová, která se tam společně s týmem vypravila.

„Takovéhle zařízení v České republice nemáme,“ pokračuje Laura. „Personál se lidem věnuje. Dole v hale je veliká recepce, kde se uvedete,“ doplňuje.

Nemocnice spadá do nejmodernějšího řetězce nemocničních zařízení s názvem Acibadem Healthcare Group. Na prvním místě je pohodlí a bezpečnost pacienta, píší na stránkách. To se také dodržuje. K dispozici je 6 operačních sálů a celkem 93 lůžek.

Celá rodina a nespočet fanoušků doufají, že se Týnuš zase uzdraví.

DÁLE ČTĚTE:

MLUVILI JSME S PŘÍTELEM TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ: EXKLUZIVNÍ INFORMACE Z ISTANBULU

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Mohlo by vás zajímat

Další články