Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Luxusní příjezd Gabriely Partyšové: Do Varů jedině v přepychovém Rolls-Royce za 10 milionů

Gábina je už také ve Varech.
Zdroj: koláž eXtra.cz/ eXtra/Jiří Masojídek
+ Dalších 17 fotografií
vary

Gabriela Partyšová ví, co je to stylový příjezd. Na filmový festival v Karlových Varech přijela totiž ve velkém stylu. Nejenže ji doprovázel její partner, miliardář Igor Fait, ale navíc se vezli v Rolls-Royce Dawn za více jak deset milionů korun. 

Gabriela Partyšová a Igor Fait svůj vztah již netají. Nejenže se počátkem letošního roku ruku v ruce objevili na Plese jako Brno, společně přijeli i na karlovarský festival. A to opravdu ve velkém stylu.

Partyšová strhává pozornost

Přestože se neobjevili na červeném koberci na zahajovacím ceremoniálu, o den později jim patřila celá kolonáda. Alespoň pozornost téměř všech kolemjdoucích. Partyšová a Fait přijeli totiž v luxusním kabrioletu. A z námi pořízených snímků je zřejmé, že je Gábina po boku movitého podnikatele spokojeně šťastná.

Nutno ale říct, že na festival nemá jenom ty nejlepší vzpomínky. Právě tady totiž před jedenácti lety praskl vztah jejího tehdejšího muže Pepy Kokty s Ornellou, což ji stálo manželství. Ale zdá se, že si nyní po boku Igora Faita užívá a doslova rozkvetla, prostě působí spokojeným dojmem.

Partyšová a Koktovi ve stejném městě

Stále zamilovaní jsou i Ornella a Pepa, kteří letos do Varů přijeli po dlouhých jedenácti letech a v rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínali na dobu, kdy jejich vztah vyšel najevo. Je tak otázkou, zda se neminou na kolonádě. Jak to exmanželům Pepovi a Gábině sluší s jejich novými partnery, to se můžete přesvědčit v galerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy