Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Luxusní peklo! František Rajtoral zůstal odříznutý u syrské hranice. Na kafíčko chodit mohl, ale tesknil a trápil se…

+ Dalších 20 fotografií
Krásná čtvrť, luxus, bazény, parky! To všechno asi hodinu od syrských hranic. Čtvrť Antepia působí jako oáza klidu. Pro Františka Rajtorala se ale proměnila ve zlatou klec, ze které chtěl zoufale uniknout. A bohužel už déle čekat nevydržel....

Muselo ho něco strašně moc trápit. Fotbalový génius byl původně sice v tureckém klubu spokojený, ale v posledních týdnech si přál změnit působiště. "František souhlasil s odchodem. Řešení měl na starosti turecký právník a v tomto týdnu mohlo dojít na vyvázání ze smlouvy,“ svěřil Blesku Rajtoralův manažer Pavel Zíka.

Psychické problémy byly ale silnější! Rajtoral se oběsil na opasku od kalhot a policie ho nalezla po deseti hodinách. Nebylo to poprvé, kdy se fotbalový elegán trápil.

Už v Plzni či Ostravě bojoval se svým démonem v hlavě.

Proč se nakonec rozhodl spáchat sebevraždu, je velkým otazníkem. Rajtoral podle tureckých médií zanechal dopis, v němž byl uveden soupis dluhů – komu dlužil on a kdo dlužil jemu.

Mohlo by vás zajímat

Další články