Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Luxusní oslava 20. výročí svatby: Beckhamovi si zaplatili soukromou prohlídku paláce

Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Výročí
Manželé Beckhamovi si připomínají 20. výročí od svatby. Na oslavu sňatku se rozhodli vydat do Paříže, kde si to náramně užívají. Penězi opravdu nešetřili, protože soukromá prohlídka paláce ve Versailles ve Francii je musela stát pořádný balík.

Je to přesně dvacet let, co si Victoria (45) a David Beckham (44) řekli své ano. Jejich oslava výročí svatby je opravdu ve velkém stylu. Nejdříve to začalo nenápadně, když během včerejšího dne oba sdíleli na své sociální sítě snímky ze svatby se zamilovanými popisky. "Wow, 20 let, podívej, co jsme vytvořili. Tak moc tě miluji," napsala fotbalová legenda na svůj profil.

Dnes se pár na Instagramu pochlubil záběry z výletu do Francie, kde si to oba náramně užívají. Podívali se do Versailles, kde měli soukromou prohlídku paláce. Taková prohlídka vyjde skupinu 20 lidí na zhruba 25 tisíc korun. David na svém profilu žertoval se slovy: "Citát dne. Můžeme tady prosím žít?" Zato Victoria byla ze soukromé prohlídky naprosto odrovnaná. "Soukromá prohlídka, sen se stal skutečností! Měli jsme tu čest zažít kouzelný okamžik v Château de Versailles," rozplývala se Beckhamová.

I v dalším příspěvku, který postla, bylo patřičně vidět, že je takovouto oslavou naprosto ohromena. "Nejúžasnější vyjížďka během velmi speciálního dne. Děkuji všem, kteří to učinili tak nezapomenutelným, a celé naší rodině a přátelům za to, že nás vždy podporovali jako rodinu. Nemůžeme uvěřit, že už je to 20 let," vzkazovala sledujícím Victoria. I David, krom vtipkování o tom, že je Versailles zřejmě jejich nový domov, napsal že to byla nejsenzačnější prohlídka a že palác je jedno z nejkrásnějších míst, které kdy navštívil.

Po celou dobu prohlídky paláce měli Beckhamovi k dispozici šampaňské Plenitude P2 Vintage Dom Perignon. Lahev takového šumivého nápoje vyjde na 23 tisíc korun.

Po romantické prohlídce paláce se pár vydal do luxusní restaurace Guy Savoy v Paříži. Šéfkuchař pro ně připravil opravdu delikátní večeři, kde nechyběl kaviár ani ústřice. Romantickou večeři zakončili čerstvým mátovým čajem, jehož lístky byly natrhány přímo před jejich zraky. Honosná oslava výročí jejich sňatku je velmi nápaditá a je zcela jisté, že to nemohli vymyslet lépe. Podívejte se do fotogalerie, jak si užívají v Paříži.

Související články

Další články