Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Luxusní Miss Czech Republic: Korunky za cenu přepychové dovolené a dalších 5 věcí, které jste netušili

+ Dalších 25 fotografií
Máme za sebou galavečer Miss Czech Republic, který se uskutečnil v Brně. Vítězkou se nakonec stala osmnáctiletá Denisa Spergerová, která je k velkému překvapení všech nezadaná. Pojďme se podívat na 6 zajímavostí, které jste patrně o této soutěži krásy ani netušili.

1. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko byla doslova milionová. Kromě dlouhých červených šatů s pořádným rozparkem Taťána vynesla náramek s diamanty za milion korun a psaníčko za 60 tisíc. Celková cena se vyšplhala na 2 miliony korun.

2. Bývalá Miss Czech Republic Kateřina Kasanová (20) měla na sobě rubínové šperky s diamanty, psaníčko za 60 tisíc a doplňky v celkové hodnotě 150 tisíc.

3. Většina lidí tipovala na vítězku dívku s číslem osm, Hanu Vágnerovou, která je shodou okolností přítelkyní motocyklového závodníka Karla Abrahama. Půvabná Hanka se ale nakonec neumístila na žádném ze čtyř míst.

4. Taťána Makarenko (29) se nechala slyšet, že vítězka Denisa Spergerová vyhrála proto, že za celou dobu udělala progres ze všech dívek největší pokrok.

5. Každá korunka pro vítězku stála 100 tisíc korun, což je už pěkná dovolená třeba na Maledivách.

6. O styling všech finalistek se postaral renomovaný stylista Sam Dolce. Na starost měl také róby Taťány Makarenko a Kateřiny Kasanové. Valná většina českých celebrit se shoduje na tom, že Taťána Makarenko má nejkrásnější dívky.

Redaktorku a kameramana oblékli: Poner a Suitsup.cz / Styling: Sam Dolce

Make-up: Andrea Knapová Makeup Artist

Hairstyling: Magic Hair

Související články

Další články