Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Luxusní karlovarská party ve znamení bílé barvy. Známé tváře předvedly opravdu pompézní róby

Dámám to náležitě slušelo, že?
+ Dalších 15 fotografií
Festival v Karlových Varech se blíží ke konci a Moët večírek je jednou z posledních možností, kde je příležitost předvést luxusní šaty a doplňky. Večírek se konal ve čtvrtek a objevily se tam ty nejlepší kousky v podání nejkrásnějších žen.

Luxusní večírek se konal ve čtvrtek a je to jedno z posledních míst, kde se celebrity předvedou v plné své kráse. I když to působí jako soutěž o nejhezčí a nejdražší šaty v celých Karlových Varech, musíme uznat, že to dámám náležitě slušelo.

Dorazily české i slovenské modelky jako Simona Krainová (44), Andrea Verešová (37) či Nikol Švantnerová. Dále se na velkolepém večírku objevily herečky, zpěváci, ale také stylisté a moderátorské hvězdy.

Veronika Kopřivová sice dorazila, ale bohužel bez doprovodu svého přítele Jaromíra Jágra. Společnost jí dělali na festivalu sourozenci Ponerovi, jejichž model oblékla i letos.

Mohlo by vás zajímat

Další články