Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Luxusní hnízdečko Dary Rolins: V této vile si užívá zpěvačka života s dcerou Laurou

Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Dalších 5 fotografií
bydlení
Když se zrovna nesluní v tropech, žije Dara Rolins s dcerou Laurou v přepychové vile za Prahou. Její cena se odhaduje na neskromných 20 milionů korun. Dům stojí na obrovském pozemku a v je v něm všechno, na co si holky vzpomenou!

Na pozemku v Tuchoměřicích u Prahy o celkové rozloze 1008 metrů čtverečních si Dara Rolins (47) vybudovala sídlo svých snů. Původní plán ale nevyšel. V luxusní vile totiž chtěla strávit zbytek života s rapperem Rytmusem (43).

Dělníci dům tehdy ještě zadané zpěvačce předali v roce 2015. Jsou v něm dva dětské pokoje, jeden pro její dceru Lauru (12), druhé miminko si chtěla pořídit se slovenským drsňákem. Jak dávno víme, nevyšlo to. Rolins a Rytmus si před dvěma lety dali nadobro sbohem.

Domov za 20 milionů

Daře se ale z hnízdečka, po kterém vždy toužila, nechtělo. „Bydlí se jí tam dobře, dům si zařídila podle svých představ. I pro její dceru Lauru je to domov. Obě dvě mají to místo velmi rády,“ svěřil zdroj ze zpěvaččina okolí. Rytmuse, jenž se vrátil do Bratislavy a teď žije s Jasminou Alagič (30) v koupené vile za Bratislavou, vyplatila.

Rapper tak ze vztahu odkráčel s 10 miliony korun v kapse. Hodnota celé vily je totiž odhadovaná na 20 milionů.

Související články

Další články