Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Luxusní festival ve Varech: Issová a Mališová vynesly každá šperky v hodnotě 1,5 milionu korun!

Klára Issová a Karolína Malinová zaujaly luxusními šperky.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Karlovy Vary jsou nejen přehlídkou nových filmů, ale také oslnivých rób a šperků. Některé celebrity dávají přednost luxusnějším doplňkům a jiné si vystačí s klasickou bižuterií. Herečka Klára Issová vynesla na jednu akci šperky v hodnotě 1,4 milionu korun a modelka Karolína Mališová zase v hodnotě 1,5 milionu korun. 

Správný výběr šperků dodá zcela jednoduchému outfitu úplně jiný rozměr. Toho si jsou celebrity vědomé, a proto si některé dávají extrémně záležet, které si zvolí.

Zřejmě nejdražší vynesla modelka a Miss Earth 2015 Karolína Mališová (24). Vybrala si šperky od značky ALO diamonds. Náramek s bílým zlatem a diamanty stál téměř šest set tisíc korun, diamantový náramek s perlami 281 tisíc korun, diamantový prsten s bílým zlatem více než čtyři sta tisíc a náušnice 195 tisíc.

Milionové doplňky

Okatá herečka Klára Issová (42) si k červeno-vínové róbě vzala šperky v podobě náušnic znovu od značky ALO diamonds, které obsahovaly 286 černých diamantů a jejich cena se vyšplhala na 280 tisíc korun. Náramek s 4,16karátovými bílými diamanty a 3,75karátovými černými diamanty stál 838 tisíc korun. Vynesla ještě prsten, který byl za více než 270 tisíc korun. Krásná herečka Sandra Nováková (39) si na Moet party vybrala perlové náramky v bílé a zlaté barvě od značky Gellner. Cena všech doplňků byla 94 878 korun.

Také herečka Dana Moráková (50) překvapila výběrem šperků od italské značky FOPE, které prodává klenotnictví Halada. Zvolila malé náušnice za osmdesát tisíc korun a prsten s diamanty za více než padesát tisíc korun.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Související články

Další články