Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Luxusní dovolená v Dubaji: Rytmuse s Jasminou doprovází drogová Queen

Společnou dovolenou si velmi užívají.
Zdroj: Se souhlasem Jasminy Alagič.
+ Další 3 fotografie
Dovolená

Sluníčko, pohoda a relax. Rapper Patrik Vrbovský (45) alias Rytmus s manželkou Jasminou a synem Sanelem vyrazili na dovolenou do Dubaje společně s influencerkou Zuzanou Plačkovou a jejím přítelem Rendym, kteří čekají dítě. Jak si společné chvíle v Emirátech užívají? Dozvěděli jsme se to díky sociálním sítím.

Kvůli skandálu, kdy byla Zuzana Plačková (30) a její partner Rendy obviněni z drogových deliktů, se od nich odvrátilo mnoho fanoušků, ale i přátel. Jasmina Alagič je však jejich dlouholetá kamarádka a věří, že s trestným činem nemají nic společného.

Nyní si oba páry společně užívají luxusní dovolenou v Dubaji. Kromě odpočinku u bazénu tráví čas i v zábavních parcích. Zuzana s Rendym se tak mohou v přímém přenosu učit, co takové rodičovství obnáší. Miluji být mámou! Chodím po zábavních parcích a jím cukříky,” zavtipkovala Jasmina ve storíčku. „Tuto to za chviličku čeká také. Jenže ona předbíhá a též chodí po zábavních parcích a jí cukříky už teď,” pokračovala Jasmína a telefon obrátila na Zuzanu.

Zuzanin porod pomalu klepe na dveře. Pochlubila se fotkou bříška. “Haló, kdo tam?” napsala pod příspěvek. Pohlaví miminka pár zatím neprozradil.

Nejen dovolená

Odpočinek, zážitky, i tréninky. Patrik (45) stíhá během dovolené vše. Rytmus si stejně jako ostatní užívá dovolenou plnými doušky. Další úplně největší sen,” napsal třeba pod společnou rodinnou fotku z místa “Marvel indoor Theme Park Dubai”. Pochlubil se i tím, že v Dubaji učí svého syna plavat, ale stíhá i tréninky boxu. Že by se Rytmus připravoval na další souboj v ringu?

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy