Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Luxusní dovolená Moniky Babišové: S dětmi vyrazila do Cannes, s Vivien vynesla doplňky za statisíce

Dámy vynesly šperky za víc než půl milion korun.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Dovolená

Monika Babišová (49) si společně s dětmi Vivien a Frederikem užívá prosluněnou dovolenou ve francouzském městě Cannes. Manželka bývalého premiéra Andreje Babiše (68) přidala na svůj Instagram několik snímků z oblíbeného letoviska a je vidět, že jsou tam všichni tři náramně spokojeni.

Manželka politika Andreje Babiše Monika Babišová vzala své děti Vivien a Frederika na dovolenou do Cannes. A je vidět, že si trojice užívá moře, sluníčko, dobré jídlo a luxusní podniky na maximum.

Monika přidala na Instagram několik fotografií z dovolené, na jednom ze snímků byli vyfoceni všichni tři před luxusní restaurací Le Baoli, která patří k těm dražším podnikům ve francouzském městě Cannes.

Luxusní outfity

Babišová si i se svou dcerou Vivien potrpí na módu, což je z toho, jak se oblékají, patrné. V Cannes například vynesla Monika flitrovanou kabelku Baguette od Fendi, jejíž cena se na oficiálních stránkách pohybuje kolem částky sto tisíc korun.

Dcera Vivien se také vyparádila a vzala si flitrovanou kabelku ‚Triangle‘ od Prady, která stojí kolem šedesáti tisíc korun. K ní měla i flitry posázené sandálky na platformě a vysokém podpatku, které vyjdou na téměř čtyřicet tisíc korun.

Skvělá postava

Na jedné z fotografií navíc Monika ukázala svou postavu jen ve fialových plavkách. A nutno dodat, že postavu má opravdu výstavní a nemusela by se za ni stydět ani žádná dvacítka.

Na další fotce se pak Monika nechala zvěčnit u dnes již legendárního hotelu Martinez, kde každý rok během filmového festivalu v Cannes bydlí hvězdy první velikosti. Podle webu India Today tam přebývali třeba Scarlett Johansson, Eva Longoria, Robert De Niro či Diane Kruger.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy