Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Luxusní dovolená Marešových: Leošovo řádění na skútru a Moničiny přednosti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
chorvatsko
Život Moniky (38) a Leoše (44) Marešových je jedno velké dobrodružství. Cestování tomuto manželskému páru není cizí, a tak se na Instagramu často chlubí snímky a videi z nejrůznějších koutů světa. Hrdličky nyní společně objevují krásy Chorvatska, kde si užívají nejen procházek, ale například i jízdy na vodním skútru či plavby na luxusní lodi.

Není tomu tak dávno, co se Leoš Mareš a jeho manželka Monika Marešová vrátili z luxusní dovolené v Americe. Nyní se vydali za novým dobrodružstvím do oblíbené dovolenkové destinace Čechů a užívají si slunce v Chorvatsku. Dle snímků z jejich pobytu, kterými se chlubí, je zřejmé, že se rozhodně nenudí.

Programem Marešových se stala i plavba na luxusní lodi. Monika se ani na dovolené nezanedbává a zatímco pluje po moři, fanoušci a především sám Leoš mohou obdivovat její dokonalou postavu, kterou vystavila v plavkách.

Moničinou krásou se pochlubil i sám pyšný manžel Leoš, který se nechal vyfotit, jak řádí na vodním skútru. Monika byla ovšem v záběru také, a to rovnou zezadu, bavič a moderátor si tak neodpustil legrační poznámku. "Já to v tom Chorvatsku miluju. Je tu prdel," napsal k snímku, na němž vystavil manželčino dokonalé pozadí v titěrných plavkách.

Marešovi si zkrátka umí užívat života a je jedno, zda v daleké Americe či v Chorvatsku, které je téměř za rohem. O dobrou zábavu se společně postarají kdekoliv a fanouškům na sociálních sítích poodhalí krásy nejen cizích zemí, ale i Moničina těla.

Související články

Další články