Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Luxusní dovolená expřítele Týnuš Třešničkové: Víme, co si užívá s krásnou miss

+ Dalších 25 fotografií
konec tajnostem
Vyměnil Týnuš Třešničkovou (23) za o rok mladší model. Podnikatel Viktor Hajíček (33) přestal tajit city k nádherné modelce Alici Činčurové (22). Páreček se pochlubil fotkami z první společné dovolené. A ne jen tak ledajaké, jeden druhého si užívají na závodech formulí v Abú Dhabí.

Jak jsme na eXtra.cz již informovali, Týnuš Třešničková (23) je bez přítele. S podnikatelem Viktorem Hajíčkem (33) se rozešli a už v říjnu se po jeho boku objevovala misska Alice Činčurová (22). Nejprve mlžil, tento týden ale lásku ke krásce konečně přiznal.

Svoji první vicemiss soutěže Miss Face 2016 vzal Hajíček do Abú Dhabí na závody formulí. Značka Xiaomi, kterou Viktor u nás zastupuje, je totiž partnerem jedné ze stájí. Nepochybně půjde o pro dvojici nezapomenutelné chvíle.

Užívali si už samotnou cestu do Spojených arabských emirátů, v letadle bouchli šampaňské a těšili se, že budou mít čas jenom sami pro sebe. A jak to má Hajíček po rozchodu s Týnuš? „Vyprchalo to, ale jsme kamarádi, tím to hasne,“ prozradil eXtra.cz.

Na okruhu v Abú Dhabí probíhá vůbec poslední závod šampionátu Formule 2, dvacet jezdců se utká na přelomu listopadu a prosince. Volný trénink a kvalifikace už proběhly.

Mohlo by vás zajímat

Další články