Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Luxusní dovolená Beckhamových za více než 40 milionů: Superjachtou vyrazili i do oblíbené destinace Čechů

Luxusní dovolená Beckhamových. Ze Sardinie zamířila přímo do Chorvatska.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Dovolená snů

Fotbalista David Beckham (47) a modelka Victoria Beckham (48) vyrazili na dovolenou snů. Manželé si společně se svými dvěma dětmi, synem Cruzem (17) a dcerou Harper (11), právě nyní užívají letních radovánek na luxusní jachtě v Chorvatsku! Střípky z dovolené přispívají i na své sociální sítě a jak je vidět, rodinka si výlet senzačně užívá. Tahle paráda je měla vyjít v přepočtu dokonce na více než 40 milionů, jak informují zahraniční média! 

Ještě minulý týden trávili Beckhamovi společné chvíle v Paříži a poté v Itálii, kam podle zahraničního webu dailyrecord.co.uk vyrazili oslavit třiadvacáté výročí svatby, dnes už brázdí hladiny moře a pláže v Chorvatsku.

Dovolená za desítky milionů

Modelka a návrhářka Victoria Beckham a někdejší fotbalista David Beckham vyrazili na dovolenou právě do námi velmi oblíbené a blízké dovolenkové destinace. V doprovodu nejmladších dvou dětí si právě nyní užívají dokonalé rodinné dovolené na luxusní jachtě.

Jen pronájem jachty je měl vyjít na 1,8 milionu eur na týden (44 milionů korun), jak uvádí web unionesarda.it. Procestovali již Francii, Sardinii a právě nyní cestují křížem krážem Chorvatskem.

Luxusní jachta a nejlepší restaurace, Beckhamovi při výběru rozhodně nešetřili. Vše poctivě dokumentují i na své sociální sítě. Zatímco Victoria na dovolené stále udržuje svou perfektní postavičku, David spíše relaxuje.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy