Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Luxusní dovolená Andrey Verešové obrazem: O tomhle snila

Andrea Verešová si na Santorini užívá luxusní dovolenou
Zdroj: Foto Andrea Verešová
+ Dalších 9 fotografií
Řecko

Modelka Andrea Verešová (41) jen září štěstím. Manžel Daniel Volopich jí splnil její přání a vyvezl ji na dovolenou do Řecka. Společně strávili několik dní na ostrově Santorini. Mrkněte do galerie na jejich luxusní ubytování a výhled jako z pohádky.

Andrea Verešová navštívila Řecko

A letíme! Modelka Andrea Verešová (41) si splnila sen. Řecké Santorini si přála navštívit už dlouho. "Nejkrásnější dáreček k narozeninám," dojala se brunetka na sociálních sítích a poděkovalala svému manželovi, který jí její přání konečně vyplnil.

"Děkuji ti za krásný narozeninový dárek, lásko moje. Už dlouho jsem o tom snila. Santorini je nádherný ostrov a městečko Oia je překrásné," vzkázala svému Danielovi na sociálních sítích. Ty modelka fotkami z dovolené div nezbořila.


Santorini si zamilovala

"Výlet na Santorini. Už dlouho jsem snila o tom, že uvidím jeho bílé domy a modré kupole na úbočí," rozplývala se a svoje fanoušky neváhala zásobovat jednou fotkou za druhou. Postupně jim představila nejen dechberoucí výhled a ubytování, ale také svoji dokonalou postavu v plavkách.

A co modelka zažila? Andrea snídala na terase s výhledem na pevnost Skaros, která byla hlavním městem ostrova víc než 600 let. Dovolenou strávila v luxusním Astra suites hotelu, který je zařazen mezi top 25 nejromantičtějších ubytování vůbec.

Zopakovala by si tu parádu? "Výlet stál za to, i když Dan není zrovna turistický typ, byl nadšený. Ale nebudu lhát, nejvíc se těšil, až se budeme konečně moci vykoupat v moři, a nejšťastnější byl na pláži," dodala Andrea, které ale Santorini učarovalo.


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy