Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Luxusní dětství syna Rytmuse a Jasminy: Takhle vypadá život jako z pohádky

Luxusní dětství syna Rytmuse a Jasminy: Takhle vypadá život jako z pohádky
Zdroj: archiv Rytmuse a J. Alagič
+ Dalších 12 fotografií
přepych
Je mu teprve šest měsíců, takže si ještě neuvědomuje, jakým přepychem ho Rytmus (43) a Jasmina Alagič (30) zahrnují. Syn slavné dvojice bude milujícím rodičům jednoho dne nepochybně vděčný. Takhle vypadá pohádkové dětství!

Bylo by divné, kdyby se Rytmus k vytouženému potomkovi choval jinak. Spolu s krásnou maminkou Jasminou Alagič šestiměsíčnímu Sanelovi splní vše, co mu na očích vidí.

Samozřejmostí je přepychový dětský pokojíček, který jsme už na eXtra.cz ukázali. Ale slavní rodiče syna kromě luxusu zahrnují i nefalšovanou láskou a něhou. Leckdo by čekal, že si manželé najmou chůvu a nadále budou upřednostňovat kariéru, opak je ale pravdou.

"Víte, co je legrace? Celý život jsme jezdívali s našima do Vídně, pravidelně zhruba jednou za týden, jednou za dva týdny, jak kdy. Moje sestra tam i studovala, no zkrátka milion důvodů proč, ale nejkrásnější je, jak vidím, že všechno to teď dělám se svou rodinou a mám z toho nenormální radost, protože tyhle naše výlety mi dělaly krásné dětství, šťastné dětství," radovala se Jasmina.

Neustále na cestách

Strávili spolu nádherné první Vánoce a neustále podnikají výlety. Sanelovi naposledy ukázali třeba rakouskou Vídeň, často se ale chlubí i fotkami z přírody. Jasmina nedávno chlapečka vzala i do Vysokých Tater a v pětihvězdičkovém hotelu si tam užili hromadu zábavy.

V galerii se podívejte, co spolu Jasmina, Rytmus a Sanel už prožili. Takhle to má vypadat!

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy