Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Luxusní bydleníčko Petra Jandy: Podívejte se, jak žije česká rocková legenda

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Krásná vila
Snad každý zná rockového zpěváka, kytaristu, skladatele a frontmana kapely Olympic Petra Jandu (77). Zasloužil se o mnoho skvělých hitů a obohatil tak českou hudební scénu. Málokdo ale už ví, jak tahle rocková hvězda žije.

Petr Janda je úspěšný český rockový zpěvák, kytarista, skladatel a frontman kapely Olympic. S kapelou představil legendární hity, jako je například Želva, Jasná zpráva, Dej mi víc své lásky nebo Osmý den.

Bydlení

Každý zná alespoň některé z jeho písní, jenže nikdo už netuší, jak rocková legenda bydlí. Petr aktuálně žije se svou třetí manželkou Alicí Jandovou. Společně vychovávají dcery Anežku a Rozárii.

Celá rodinka žije v baráčku nedaleko Jevan v místě zvaném Na Propasti. Jandova vila má ohromnou zahradu i s bazénem. Uvnitř domu se nachází několik místností. Tou nejdůležitější je pro Petra jeho pracovna. Je vybavena počítači, klávesami, reproduktory, zesilovači, videem a dalšími technickými vymoženostmi. Knihovny má plné hudebních nahrávek, na stěně nad pracovním stolem visí rodinné obrázky i kresby a malby blízké rockerovu srdci. Na druhé stěně je pak sbírka sedmi kytar.

Samozřejmě v baráčku nechybí útulná kuchyň, obývací pokoj, kde se nachází i krb, moderní koupelna, ložnice a dětský pokojíček. Podívejte se do fotogalerie, jak žije zpěvák Petr Janda.

Související články

Další články