Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Luxusní bydlení Týnuš Třešničkové: Z pražského bytu má nádherný výhled

Luxusní bydlení Týnuš Třešničkové: Z pražského bytu má nádherný výhled
Zdroj: archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 9 fotografií
bydlení
Jak si žije Týnuš Třešničková (24), která se stále potýká s následky popálení v turecké restauraci? Dalo by se říct, že jako královna! Okouzlující youtuberka si pronajímá byt v pražských Holešovicích s perfektním výhledem na Vltavu.

A tento byteček, kde má Třešničková vše, co k životu potřebuje, rozhodně nebude za pakatel. Kromě soukromého parku, kam mají přístup pouze rezidenti, jsou v areálu také garáže a recepce s nepřetržitým provozem.

Čtyřiadvacetiletá Týnuš se bydlením pochlubila už několikrát, vybavený ho má ve světlých barvách a je v hodně holčičím stylu. Přesně tak, jak to má youtuberka ráda.

Tahle kráska, která má na Instagramu téměř půl milionu sledujících, nemá momentálně partnera, takže byt říká paní pouze jí. Pochází z Liberce, kde její táta provozuje posilovnu a mají rodinný dům.

Na Třešničkovou se největší pozornost strhla v září 2018. V turecké restauraci ji obsluha při nešťastné nehodě popálila. Youtuberka skončila v nemocnici s popáleninami na 35 procentech těla. S následky se potýká dodnes, o jizvy se jí starají lékaři, aby byly co nejméně viditelné.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy