Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Luxusní bydlení hokejisty Ovečkina: Za šlechtické sídlo dal přes 100 milionů

Luxusní bydlení hokejisty Ovečkina: Za šlechtické sídlo dal přes 100 milionů
Zdroj: kraska.guru, Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
bydlení
Jenom osm hokejistů vstřelilo během kariéry přes 700 gólů a Alexandr Ovečkin (34) je jedním z nich. Proto není divu, že obklopit se luxusem pro něho není problém. Ruský matador z ledových ploch se zabydlel za americkým Washingtonem. Pořídil si tam zámek a žije si jako aristokrat!

Ovečkin dal za honosné panství za Washingtonem přes 100 milionů korun. Díky svým hokejovým úspěchům si to mohl dovolit. Na lední ploše patří mezi elitu, je jedním z osmi, kteří mají na kontě přes 700 gólů v NHL

Jeho jmění se odhaduje na miliardu a půl a ve svém zámku si žije jako v bavlnce. Obývacích pokojů má hned několik, ložnic je v něm pět, takže hosté také nemívají nouzi o místo, a koupelen sedm. Ovečkin si domov vybavil také knihovnou, kinem a privátním wellness.

Prominentní čtvrť

Informace o hokejistově bydlení přinesl ruský magazín o bydlení kraska.guru. Vyplývá z nich, že zámek leží v prominentní čtvrti, v níž žijí samí vysoce postavení Američané. Ovečkin se tam přestěhoval z nedalekého Arlingtonu. Tam ho často obtěžovali lidé dychtící po autogramu. V zámku ho nikdo neobtěžuje, protože důležití lidé zřejmě nemají zapotřebí žadonit o podpisy.

Šlechtické panství je Ovečkinovým hlavním sídlem, nemovitosti ale vlastní po celém světě. Kromě apartmánů na Floridě a v Rusku si momentálně staví třípatrovou vilu u Moskvy.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy