Co na sebe krásky při předávání vozů prozradily? Michaela Habáňová přiznala, že není takový svatoušek, jak působí… „Pokutu jsem už jednu platila, byla za rychlou jízdu,“ svěřila se krásná Michaela. Ta si vozu pořádně užije, protože zatímco studuje v Brně, tak většina povinností České Miss ji čeká v Praze. "Jízda po D1 je opravdu velké dobrodružství, tak snad to všechno zvládnu,“ s úsměvem dodala kráska, které to v novém vozidle neuvěřitelně slušelo.

Tereza Vlčková mezi piráty silnic naštěstí nepatří. Zkušenosti má a jezdí opatrně. „Já prostě jezdím ukázkově,“ směje se při odpovědi Česká Miss Supernational 2017. Iva Uchytilová, Česká Miss Earth 2017, si sice klíče od auta převzala, ale zatím se v něm bude nechávat vozit. Musí si totiž udělat řidičák.

Dále si dívky v centru Prahy z rukou partnerů převzaly desítky hodnotných darů. Krátce po předávání cen odletěla Česká Miss Earth Iva Uchytilová na Filipíny na Miss Earth 2017, světovou soutěž krásy s ekologickým podtextem. Tak budeme držet palce.