Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Luxus za 12,5 milionu mu chtěla vzít voda: Takhle vypadala hacienda Libora Boučka před řáděním živlu

Hacienda Libora Boučka: Luxus za 12,5 milionu mu chtěla vzít voda
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, se souhlasem TV Prima, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
FOTO

Je to jen pár týdnů, co moderátor Libor Bouček (41) vyplázl dvanáct a půl milionu korun za víkendové bydlení, v němž chtěl být spolu s manželkou Gábinou a synem Albertem trochu blíž přírodě. Místo užívání si léta na kraji civilizace ale už řeší první velké škody. Jak vůbec jeho sídlo vypadalo, než do něj nyní vnikla velká voda? Místo zmapovala redakce eXtra.cz.

Domem moderátora Libora Boučka a jeho ženy Gabriely se prohnala voda coby následek přívalových dešťů.

Dvojice investovala peníze na prestižním místě na Orlíku, asi dvacet kilometrů od Příbrami. „Bude to pro nás takové hezké rodinné víkendové sídlo. Aby bylo kam chlapce vzít do lesa,“ sdělil k tomu na dotaz redakce eXtra.cz.

Dům získali i s vybavením, které naznačuje, že nešlo o žádnou polorozpadlou chajdu: nechybí tu takzvaná americká lednička, kožené sedačky, veškeré obvyklé domácí spotřebiče, klimatizace a podobně. Jejich nové bydlo stojí jen kousek od řeky a obklopuje ho jen pár sousedů, ale hlavně spousta zeleně, lesů a vůbec krásné přírody. Tohle místo je pro výchovu malého syna Alberta jako stvořené.

Jenže právě přítomnost objektu nedaleko řeky se ukázala jako velmi problematická.

Příroda je mocná

„Všechno je jednou poprvé. I centimetry vody v domě, i vlastní neschopnost zastavit přítok (respektive potok, kterému jsme najednou stáli v cestě), i první volání na linku 150. Příroda je mocná, silnější než my a voda je živel,“ svěřil se na svém Instagramu.

„Vše zvládáme v harmonii a lásce, kterou neporazí ani potok pramenící v šatně, s malou vlnkou v koupelně a měnící se v říčku na konci technické místnosti,“ doplnil.

Další statisíce už má tedy Libor dopředu utracené a snad bude mít nadlouho pokoj. Byla by totiž škoda, aby nakonec nákladné investice ještě litoval…

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy