Když se objevil ve finále SuperStar, mnozí mu předpovídali zářnou budoucnost. A nemýlili se. Nazpíval několik hitů a nebylo v měsíci mnoho dní, kdy nevystupoval na nějaké akci. Jenže vše se změnilo. Sámer vyměnil několik manažerů a bylo i období, kdy se hudebně trápil.

„Užíval jsem si opravdového luxusu. Naletěl jsem i několika lidem, kteří mě obrali. Za to si ale mohu sám. Dokázal jsem v době po SuperStar vydělat obří sumy, ale taky je i utratit. Dnes jsem se vrátil na pomyslný začátek a začínám znovu, už bez chyb, které jsem v minulosti udělal. Proto jsem se i uskromnil,“ řekl eXtra.cz zpěvák, který buduje svou kariéru od začátku.

Tehdy si v Praze pronajímal byty, které ho měsíčně stály několik desítek tisíc korun. „Do bydlení jsem vždy investoval, ale místo toho, abych si pořídil svůj byt, jsem si pronajímal luxusní byty, za které jsem platil i padesát tisíc korun měsíčně. A to logicky nešlo dlouhodobě udržet. Dnes bydlím skromně, a to i z důvodu, že do bytu v pražských Nuslích chodím spíše přespávat. Pořád někde po republice vystupuji, a tak je hloupost platit vysoký nájem,“ vysvětlil svou finanční strategii zpěvák.

Ze snímků v galerii je evidentní, že Sámer už si nepotrpí na honosné bydlení jako v minulosti, ale žije skromně. A možná právě to je první důkaz toho, že jde za svým cílem znovu být na vrcholu hudební scény.