Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

LUXUS VŠUDE, KAM SE PODÍVÁŠ: Sexy Cibulkovou úspěch změnil. Utrácí jako na běžícím páse!

To je luxus.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Někdo své těžce vydřené peníze šetří, někdo je investuje, další zase rozhazuje. Utrácení je novým hobby tenisové mistryně Dominiky Cibulkové. Ta si momentálně žije jako miliardáři, jenže pozor. Bezedný měšec nemá ani tato tenisová kráska!

Minulou sezonu vydělala ranec a díky triumfu na Turnaji mistryň se stala ještě více mediálně známou. To jí dělá dobře a snaží se na tom ještě zvýšit svoji popularitu. Momentálně volí způsob takový, že utrácí jako na běžícím páse.

Během tenisových prázdnin si užívala na milionové dovolené na Maledivách. Udělala si radost i materiálně. Koupila si diamant, a ne rovnou jeden, ale hned sedm. Jednoduše všem potřebuje ukázat, že na to má!

Nyní ji čeká série turnajů v Austrálii. Doprava do této země může být také pořádně luxusní, což právě slovenská hráčka ukázala. Luxusní sedačky, sprcha, šatna, ložnice s televizí, ale i pracovna. Takový luxus měla na palubě společně se svým manželem Michalem Navarou.

Kolik stojí taková sranda? No, každý si ji dopřát nemůže. Ceny takových letenek se pohybují v řádech statisíců. Teď by asi měla zase začít vyhrávat turnaje, jinak se jí bude rozpočet s takovou životosprávou určitě rychle krátit…

Související články

Další články