Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jean-Claude van Damme a jeho zvláštní požadavky. Speciální auto pro psí mazlíčky, kupa bodyguardů a záhadný doprovod

+ Dalších 34 fotografií

Je to teprve pár hodin, co se legenda akčních filmů Jean-Claude van Damme ukázal na českém Letišti Václava Havla. Na místě čekala i redakce eXtra.cz, která jeho příjezd nafotila. S belgickým hercem přiletěla i tajemná dáma a jeho domácí mazlíčci, kteří obdrželi speciální vůz určený jen pro ně. Vozidla se poté rozjela k pětihvězdičkovému hotelu Grand Mark Prague, kde si návštěvníci společně užijí luxusní večeři v restauraci. 

Jean-Claude van Damme dorazil do Prahy kolem třetí hodiny odpoledne. Na Letišti Václava Havla ho vítali režisér Petr Větrovský a hudební producent a moderátor Jaro Slávik. Se slavným hercem přiletěli i jeho drahocenní pejsci, kteří rozhodně nežijí normálním psím životem. Speciálně pro ně byl přistaven druhý vůz, do kterého spolu s chlupatými mazlíčky naskládali i přátele slavného herce. Na místě nechyběl ani Kluk s kamením, který hned využil příležitosti a s hvězdou se vyfotil.


Tajemná žena po boku

Záhadným hostem po boku kickboxerské hvězdy byla tajemná dáma, která ho všude doprovázela. Podle reportérů eXtra.cz jde ale zřejmě o ženu, která se stará právě o jeho věrná čtyřnohá stvoření. S nimi totiž také nastoupila do obří dodávky. Žádné intimnosti mezi dvojicí neproběhly. Po příletu si belgická hvězda potřásla rukou s místním členem ochranky, kterému pochválil dost pevný stisk.

Jean-Claude van Damme má v Praze nabitý program. V úterý večer ve 20 hodin by měl vystoupit v klubu Sasazu, kde odvypráví svůj životní příběh. Předtím se setká se čtrnácti vyvolenými, se kterými povečeří v luxusní restauraci v pětihvězdičkovém hotelu Grand Mark Prague. Ve středu by měl uspořádat tajný trénink, který ale nebude přístupný veřejnosti.


Belgická hvězda rozhodně necestuje nalehko. Na to, že v Čechách stráví jen tři dny, má s sebou nespočet zavazadel, jak nafotila i redakce eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy