Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejsmutnější cesta Kellnerova letadla: Potají rozváží těla obětí. Jak to vypadá uvnitř?

Zdroj: Profimedia / PPF / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
FOTOGALERIE
Nejbohatší Čech Petr Kellner zesnul 27. března 2021 ve svých 56 letech při tragické havárii vrtulníku Airbus AS350B3 na Aljašce. Helikoptéra narazila do ledovce Knik a na palubě bylo kromě miliardáře i dalších pět lidí. Přežil jen jediný, a to osmačtyřicetiletý David Horváth, který je ve vážném stavu a čeká se na jeho „oficiální“ výpověď, co se na místě vlastně stalo. Důležitou zprávou je, že se v úterý na Aljašku vypravil soukromý český Boeing 737NG PPF Group Petra Kellnera, který po dvou dnech čekání na letišti vzlétl směr Česká republika. Spekuluje se, že letadlo převáželo ostatky Petra Kellnera. Jak ale vypadá onen superluxusní stroj, kterým svého času český miliardář létal?

V úterý odpoledne se do aljašského města Anchorage vydal soukromý Boeing 737NG PPF Group Petra Kellnera, který přistál na tamním letišti a další dva dny vyčkával. Ve čtvrtek odpoledne se dal do pohybu, aby se před sedmnáctou hodinou vypravil na skoro desetihodinovou cestu do České republiky. Jak informoval Blesk, letadlo přistálo na Letišti Václava Havla v pátek před třetí hodinou ranní. Vypadá to tedy, že boeing přepravoval tělo mrtvého miliardáře Petra Kellnera.

Z Prahy mělo letadlo poté směřovat do francouzského Lyonu. Je tak možné, že boeing převážel i tělo Francouze Benjamina Larochaixe, který při tragické havárii rovněž zahynul. Vdova po zesnulém již totiž oznámila datum manželova pohřbu, který proběhne v pondělí 12. dubna ve 14 hodin na hřbitově Saint-Laurent-de-la-Côtete v Belleville. Kromě již zmíněného Kellnera a Larochaixe při nehodě zahynuli pilot Zachary Russell a horští vůdci Gregory Harms a Sean McManamy. Přežil jen český snowboardista a fotograf David Horváth.

Superluxusní letadlo

Boeing 737NG Petra Kellnera vzbudil velký rozruch, čemuž se nelze divit, lidé jsou lační po tom, v jakému luxusu létal jeden z nejbohatších lidí planety. Jak vypadá stroj podobný tomu Kellnerovu, můžete zjistit ve vizualizaci Boeingu 737 BBJ MAX.

Letadlo dle vizualizací nabízí obrovský prostor k co možná nejpohodlnějšímu cestování, nechybí ložnice či třeba koupelna. Tento boeing je tedy na hony vzdálený tomu, čím většina smrtelníků létá na dovolenou. Cena takovéhoto letadla se pohybuje ve vyšších stamilionech až miliardách korun.

Související články

Další články