Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Luxus nebo špindírárna? Takhle bydlí Regina z VyVolených!

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
vyvolení
Patřila k nejkontroverznějším účastníkům reality show VyVolení. Bývalá striptérka a éterická bytost Regina Holásková (41) dala po delší době o sobě vědět. Nejenže se pochlubila svým živobytím - malováním obrazů, ale pochlubila se i svým domovem. A rozhodně se nejedná o žádný luxus - zlaté kohoutky byste hledali marně!

Čekala slávu, přepych a miliony poté, co skončila v reality show VyVolení. Nic takového se nekonalo, a to ani přesto, že se snažila prorazit v showbyznysu. Pak si ale nejspíše uvědomila, že tudy cesta nepovede a stáhla se z dohledu médií.

Mezi VyVolené vstoupila v srpnu 2005. Regina se stala nejvýraznější účastnicí soutěže nejen díky svému neustálému obnažování. Od samého začátku svého pobytu ve vile si znepřátelila většinu protihráčů. Excentrická striptérka se v roce 2013 opět podívala do vily, když vstoupila do šmírovací soutěže jako bojovnice za práva zvířat a rovnoprávnost žen. Před Vánocemi 2014 rozjela nechutné tahanice s prarodiči své dcery Isis, kteří jí dítě na svátky půjčili. Regina se s dítětem a dvěma afgánskými chrty zabarikádovala v chatičce na brněnské přehradě.

Dnes má svou dceru v péči, a to i přesto, že žije v příbytku na okraji brněnské přehrady. Teď se pochlubila, jak si žije. A hvězda VyVolených rozhodně o luxusu nemůže mluvit. Jde o skrovné bydlení. Oproti minulosti se ale už může pochlubit tím, že má zapojenou elektřinu a žije svobodně, jak si vždy přála. Na její bydlení se podívejte do galerie. Někteří její hnízdečko uznají, jiní budou nejspíše v šoku.

Související články

Další články