Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Luxus na svatbě Rytmuse a Jasminy: Na prstýnky a tiáru Čech za měsíc nevydělá!

Luxus na svatbě Rytmuse a Jasminy: Na prstýnky a tiáru Čech za měsíc nevydělá!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 137 fotografií
Nešetřili na ničem
Pompézní veselku Rytmuse (42) a Jasminy (29) sledovali o víkendu nejenom jejich fanoušci. Slavná dvojice si řekla ano na přísně střeženém zámku v Pezinku. Za svatbu dali majlant, jenom na prstýnky na tiáru průměrný Čech nevydělá ani za měsíc. Tady jsou čísla!

Rytmus (42) je už v chomoutu a s Jasminou Alagič (29) vyhlíží narození prvního syna. Že nebude strádat, je po sobotní svatbě na zámečku v Pezinku ještě o něco jasnější!

Vzduchem totiž létaly astronomické částky, za které by leckdo dokázal uspořádat veselky hned dvě. V Česku je průměrná mzda něco přes 31 tisíc, jenom za prstýnky a tiáru pro Jasminu dal Rytmus mnohonásobně víc.

Navzdory snaze o co největší utajení nakonec slovenský rapper prstýnky ukázal na Instagramu. „Jedná se o prsten Hermes, který se prodává okolo 60 000 korun,“ řekl webu blesk.cz odborník na šperky. Dohromady tak na prsteny padla částka okolo 120 tisíc!

Ani tiára se závojem, která zdobila Jasminu, nebyla za pakatel. Křišťálová korunka od návrhářky Petry Paštěkové se prodává za zhruba 4 500 korun.

Rytmus ani Jasmina neskrývali dojetí, prý oba konečně našli toho pravého. „Jsem ochotný pro tebe zemřít, navěky v mém srdci a krvi,“ roztál před oltářem jindy drsný rapper. Tak snad to oba mysleli upřímně!

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy