Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Luxus na pohřbu Denisy z MasterChefa: Rudé podpatky, sluneční brýle a kabelky za stovky tisíc

Denisiny kamarádky se sladily, přesně jak si to Cziglová přála.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 52 fotografií
Luxus

Pohřeb Denisy Cziglové (†36) se nenesl úplně ve smutečním duchu. Účastnice MasterChefa si totiž přála, aby bylo poslední rozloučení oslavou jejího života. A některé Denisiny kamarádky to vzaly opravdu doslova. Na sebe si kromě rudých lodiček, což bylo jedno z Denisiných posledních přání, vzaly drahé a luxusní kabelky i sluneční brýle, jak se můžete podívat v galerii.

Truchlící kamarádky splnily zesnulé Denise Cziglové její poslední přání. Chtěla, aby byl pohřeb pojat jako oslava jejího života. I z toho důvodu si kamarádky vzaly rudé podpatky a rudě si namalovaly rty.

Manželka bývalého fotbalisty Davida Limberského Lenka Limberská si k celočernému outfitu a rudým botám na jehlovém podpatku vzala tmavé sluneční brýle od Alda za pět stovek a černou kabelku Gucci, která vyjde na více než čtyřicet tisíc. Sako a kalhoty měla ze Zary.

Lucie Procházková

Další Denisina kamarádka Lucie Procházková také dodržela její poslední přání a k rudým podpatkům si vzala malou černou kabelku od Yves Saint Laurent, která stojí kolem 40 tisíc korun. Kromě toho si vzala také tmavé sluneční brýle od Christiana Diora s názvem ‚30 Montaigne S3U‘, jež na oficiálních stránkách stojí více než jedenáct tisíc.


Doporučené video: Pohřeb Denisy Cziglové.

Alena Prešnajderová

Modelka Alena Prešnajderová je těhotná, ale ani to jí nezabránilo, aby se zúčastnila pohřbu své zesnulé kamarádky. Černé sako a kalhoty doplnila o malou celočernou Dior kabelku s názvem lady Dior. Ta na stránkách firmy stojí 140 tisíc korun.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy