Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Luxus na pohřbu Denisy z MasterChefa: Rudé podpatky, sluneční brýle a kabelky za stovky tisíc

Denisiny kamarádky se sladily, přesně jak si to Cziglová přála.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 52 fotografií
Luxus

Pohřeb Denisy Cziglové (†36) se nenesl úplně ve smutečním duchu. Účastnice MasterChefa si totiž přála, aby bylo poslední rozloučení oslavou jejího života. A některé Denisiny kamarádky to vzaly opravdu doslova. Na sebe si kromě rudých lodiček, což bylo jedno z Denisiných posledních přání, vzaly drahé a luxusní kabelky i sluneční brýle, jak se můžete podívat v galerii.

Truchlící kamarádky splnily zesnulé Denise Cziglové její poslední přání. Chtěla, aby byl pohřeb pojat jako oslava jejího života. I z toho důvodu si kamarádky vzaly rudé podpatky a rudě si namalovaly rty.

Manželka bývalého fotbalisty Davida Limberského Lenka Limberská si k celočernému outfitu a rudým botám na jehlovém podpatku vzala tmavé sluneční brýle od Alda za pět stovek a černou kabelku Gucci, která vyjde na více než čtyřicet tisíc. Sako a kalhoty měla ze Zary.

Lucie Procházková

Další Denisina kamarádka Lucie Procházková také dodržela její poslední přání a k rudým podpatkům si vzala malou černou kabelku od Yves Saint Laurent, která stojí kolem 40 tisíc korun. Kromě toho si vzala také tmavé sluneční brýle od Christiana Diora s názvem ‚30 Montaigne S3U‘, jež na oficiálních stránkách stojí více než jedenáct tisíc.


Doporučené video: Pohřeb Denisy Cziglové.

Alena Prešnajderová

Modelka Alena Prešnajderová je těhotná, ale ani to jí nezabránilo, aby se zúčastnila pohřbu své zesnulé kamarádky. Černé sako a kalhoty doplnila o malou celočernou Dior kabelku s názvem lady Dior. Ta na stránkách firmy stojí 140 tisíc korun.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy