Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Luxus i dobrý skutek: Leoš Mareš vydražil na Australian Open raketu Plíškové za ohromnou částku

Zdroj: Instagram Leoše Mareše
+ Dalších 6 fotografií
velká suma
Moderátor Leoš Mareš vzal manželku Moniku a jen týden po návratu z Ománu opět dovolenkují. Tentokrát vyrazili do Austrálie přímo na prestižní turnaj Australian Open, kde se setkali s českými ženskými tenisovými špičkami. Nebyl by to Leoš, kdyby se nepodílel na dobré věci a nezapojil do toho širokou veřejnost.

Leoš Mareš (43) vyrazil s Monikou na Australian Open, kde momentálně válí všechny tři české tenistky - Bára Strýcová, Petra Kvitová a Karolína Plíšková. S manažerem a zároveň manželem Karolíny Michalem Hrdličkou "upekl" Leoš speciální projekt, v rámci kterého moderátor vyhlásil veřejnou dražbu tenistčiny rakety, se kterou vyhrála zápas.

Sám Leoš začal na padesáti tisících. Jeho fanoušci a sledující začali přihazovat a soutěžit tím i o dvě vstupenky do players boxu Karolíny Plíškové na Wimbledon. Výtěžek z dražby půjde na podporu boje proti lesním požárům, které Austrálii už několik týdnů sužují.

Celková částka za vydraženou raketu se vyšplhala na 260 tisíc korun, které poputují na dobrou věc. Raketa, která stojí běžně kolem šesti tisíc korun tak posloužila dobré věci a z toho může mít radost nejen Leoš, který dražbu vyhlásil, ale i Karolína, která ve čtvrtek zvítězila nad Němkou Siegemundovou a postupuje tak do dalšího dne bez ztráty setu. Zůstává proto stále favoritkou.

Prestižní společensko-sportovní událost Moniku Marešovou nadchla a českým hráčkám poctivě fandila. Na sociální síti se pochlubila tím, že navštívila další nový kontinent, na kterém nikdy předtím nebyla.

Související články

Další články