Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Luxus a krása: Miloš Zapletal odhalil svou farmu, která má hodnotu přes 100 milionů

+ Dalších 21 fotografií
Otec soutěží krásy v Česku Miloš Zapletal (75) si dnes užívá svého důchodu nedaleko Vlašimi jako muž, který dokázal zpeněžit krásu. Před lety svou soutěž Miss prodal za pohádkových 50 milionů korun, poté zrekonstruoval statek a otevřel farmu, kde nabízí vyžití rodinám s dětmi. Na jeho chloubu jsme se podívali zblízka. A ze snímků je evidentní, že Zapletal má zkrátka velký vkus...

Desítky let tvrdě dřel a jako málokomu v Česku se mu povedlo zpeněžit krásu. Na jeho soutěž krásy v minulosti se dívaly miliony diváků. Královna krásy byla něčím, co dnes už nikdo nenapodobí, natož překoná. Zapletal zkrátka uměl najít to, po čem lidé touží. Když byla dnes už neexistující Miss ČR na svém vrcholu, vycítil, že prodat ji bude příhodné.

„Nebylo to všechno jednoduché. Za soutěží krásy stálo hrozně moc práce. I když jsem soutěž prodal, podnikání jsem nevzdal. Podnikám stále, jen v něčem jiném. Na venkově dělám, co mě zase naplňuje a baví a lidem jsem dal možnost užít si zase něco jiného,“ vysvětlil eXtra.cz Miloš Zapletal svůj podnikatelský plán, který kapitolu Miss uzavřel a dnes se baví tím, že lidem nabízí toulky po své Farmě Blaník nedaleko Vlašimi, kde je i prvotřídní ubytování.

Zapletal svou farmu začal rekonstruovat přibližně v roce 2008 a následně v roce 2011 otevřel. Jen přestavba stála okolo 60 milionů korun. Dnes jde o majetek, který pro Zapletala má nevyčíslitelnou hodnotu. Důvod? „Mám to tu rád. Vyrostl jsem tu jako dítě, je to pro mě srdcová záležitost,“ upřesnil. A jak to u něj na farmě, která má hodnotu daleko přes 100 milionů korun, vypadá? Podívejte se do galerie.

Související články

Další články