Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Luna vstoupila do znamení STŘELCE: Oslavujte život, zploďte dítě a cestujte

Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Astrologie
Luna vstoupila do znamení Střelce. Zbývá už jen pár týdnů do Vánoc, a tak už můžete mít chuť nakupovat dárky. Ale radíme vám, počkejte chvíli. Po 6. prosinci bude nakupování nejen mnohem zábavnější, ale hlavně také efektivnější. Dopřejte si mezitím relax a neberte svou práci tak vážně! Jak odhalíte své potřeby a naučíte se upřímně smát? Hvězdy vám poradí!

UKOJTE SVÉ POTŘEBY

Na úrovni těla se zaměřte na to, jak dokážete vnímat svými smysly. Jezte zdravá a chutná jídla a užívejte si relaxačních masáží Zamyslete se nad tím, jak si dokážete užívat sexu. Znamená pro vás milování s vaším partnerem božské vyvrcholení, nebo je to jenom nutnost k udržení vašeho vztahu? Naučte se svým blízkým říkat o své potřeby, a to zvláště teď před Vánoci Jinak vám hrozí, že dostanete přesně to, co jste nechtěli a to by mohlo pokazit vánoční atmosféru u stromečku.

Tiché očekávání většinou vede ke zklamání, a tak se naučte své potřeby vyjadřovat, aby je vaši nejbližší znali. Existují ovšem i lidé, kteří si jen užívají a vyhýbají se tak zodpovědnosti, což ubližuje jejich nejmilejším. To také není dobře. Uvědomte si, v jaké situaci se nacházíte a udělejte vše, abyste se dostali do vytoužené rovnováhy.

KREATIVNÍ HUMOR

Na pracovní úrovni se zamyslete nad tím, jestli své zaměstnání neberete příliš vážně a ve vašem pracovním prostředí nešíříte nepřátelskou atmosféru. Dobrý kolektiv vždy dosáhne větších úspěchů než jednotlivec, a tak se naučte být přátelští. Každý člověk disponuje rozdílným typem humoru, ne každý se vám trefí do noty, a to musíte prostě chápat. Zaměřte se především na každodenní radosti a buďte ve své práci kreativní. Nebojte se své nápady předkládat s humorem a nadhledem. Na své kolegy v práci se upřímně usmívejte a zkuste se zamyslet, co by tyto lidi nejvíc potěšilo.

ČAS NA ODLET

Zamyslete se také nad tím, kam byste se ještě chtěli ve svém životě podívat. Toto období přeje vycestování. Zrekapitulujte všechny cizí země, které jste navštívili a uvědomte si, kde to bylo pro vás nejlepší. Na základě vašich cestovatelských dobrodružství a zkušeností si zvolte místo, které byste ještě chtěli vidět. Bude to nečekaně skvělý pocit a umožní vám užívat si volno skutečně bezstarostně a s vědomím, že jste si ho zasloužili. Bez výčitek svědomí vypněte služební telefon a na e-mailu nastavte automatické odpovědi. Pak už vás bude zajímat pouze to, jak si splnit své tajné sny, ať už cestovatelské, nebo sportovní.

AŽ OPADNE MERKUR

Co se týká psychické roviny, nastává čas, kdy můžete položit základy pro budování něčeho nového. Králík přeje plodnosti, tvořivosti a velkým projektům. Vše nejdříve pečlivě promyslete, než se do něčeho pustíte, a důležitá rozhodnutí učiňte po 6. prosinci, kdy opadne chaotický vliv retrográdního Merkuru. Pak bude cesta naprosto volná a bude přáno všem projektům, pro které se rozhodnete. Uvědomte si však zodpovědnost, která s každým novým tvořením přichází. Ať je to dítě či nový podnikatelský záměr, bude to vyžadovat čas a disciplínu.

Související články

Další články