Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Luna ve znamení Ryb zesílí emoce: Připravte se na mimořádně silný a psychicky náročný úplněk!

Luna ve znamení Ryb zesílí emoce: Připravte se na mimořádně silný a psychicky náročný úplněk!
Zdroj: Profimedia.cz

Nejvíce pozornosti mezi lidmi odjakživa vzbuzuje úplněk, nejsilnější měsíční fáze. Kromě vlivu na přírodní jevy značně působí na náš duševní i tělesný stav. Už tři dny před úplňkem jsou znát.

Lidé jsou o úplňku náladoví a nervózní, citlivější jedinci trpí na bolesti hlavy. Projevuje se výrazně nespavost a náměsíčnost. Špatně spíme, častěji se objevují noční můry. Ve snech ovšem mohou přicházet důležité informace z našeho podvědomí, zkuste si je zapamatovat.

Je-li Měsíc v úplňku, vzrůstá agresivita a kriminalita, přibývá nehod i sebevražd. Rodí se více dětí, nemoci se zhoršují. Silněji nás ovládají pudy a hlavně u mužů roste chuť na sex, ženy mají zvýšenou plodnost

Každý úplněk je ovlivněn astrologickým znamením, v němž se aktuálně zdržuje (během jednoho kalendářního měsíce projde Luna celým zvěrokruhem). Při úplňku je Měsíc ve znamení, které je naproti znamení, kde se nachází Slunce (v době od 23. srpna do 23. září 2014 je Slunce v Panně).

V úterý 9. září 2014 ve 3 hodiny a 38 minut nastává úplněk v Rybách.

Úplněk ve znamení Ryb má přímo dramatický vliv na naši psychiku Již den předem bude dosti kritický. Zesílena je představivost a intuice, ale i zranitelnost a přecitlivělost. Jsme vztahovačnější, více se urážíme, utíkáme před ostatními do světa snů a fantazie, toužíme po klidu a samotě.

Při této konstelaci bychom se neměli přemáhat. Raději odpočívejte, rozjímejte, meditujte, nemá smysl se za čímkoliv hnát. Emoce s námi pořádně cloumají, vyvarujte se uzavřenosti a sebelítosti, snažte se nepropadat melancholii a depresivní náladě.

Nejhůře prožívají Měsíc v Rybách lidé, jimž chybí láska, touha po ní je nyní zesílena. Mnozí jedinci hledají něco, co by jim pomohlo uniknout realitě. Na druhou stranu je zase přáno kreativitě a novým nápadům, především těm uměleckým, nechejte jen myšlenky volně plynout.

Všechno, co do sebe v tuto dobu dostaneme, účinkuje intenzivněji, ať už jde o alkohol, nebo třeba o léky, snáze vznikají závislosti. Organismus je oslabenější, metabolismus pracuje pomaleji. Neměli bychom podstupovat operace, samozřejmě s výjimkou akutních případů.

Magické moci Luny v úplňku využívali naši předkové. Přání vyslovená za úplňkové noci se mají plnit, nasbírané bylinky obsahují maximum prospěšných látek. O úplňku ve znamení duchovně zaměřených Ryb jsou vhodné rituály spojené s láskou a vztahy, nečarujte tedy na praktické věci.

O tom, kdy nastává úplněk a co vás v tento den čeká, vás pravidelně informujeme v denních osobních a erotických horoskopech, hledejte je tady

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy