Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lulu z Lely puká vzteky: Provokativními snímky zoufale volá o pozornost Karlose

Zdroj: Zdeňka Černá archiv
+ Další 4 fotografie
závist?
Dlouho před Vánoci si MMA bijec Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31) procházeli velkou partnerskou krizí, kterou zapříčinily nevěry Terminátora. Došlo to dokonce tak daleko, že se Lela společně s dcerou Lili odstěhovaly do bratislavského bytu a vypadalo to, že lásce je konec. Proto bylo pro všechny překvapením, když se vrátili k sobě a oznámili zasnoubení. Takový šok patrně nečekala ani bývalá milenka Vémoly Zdeňka Černá alias Lulu, která momentálně postuje na svých sociálních sítích jeden žhavý snímek za druhým. Snaží se snad zoufale na sebe upozornit?

Dlouhou dobu vypadali Karlos Vémola a Lela Ceterová jako reklama na dokonalý pár. Vychovávali společně dceru Lili a zářili štěstím. Bohužel jinak dokonalou rodinnou idylku začaly narušovat spekulace o tom, že je Terminátor své partnerce nevěrný, což se nakonec ukázalo jako pravdivé tvrzení.

Na povrch nakonec vyplynuly informace, že milenkou má být fitness trenérka Zdeňka Černá, která rozhodně nezapírala. „Jednou mi napsal na Facebook a začali jsme se bavit. Pak mě pozval do Prahy na zápas na Štvanici loni v létě, kde byla i těhotná Lela. A tak to začalo. Potom jsme se začali scházet po dobu, co jsem byla v Česku,“ popsala před pár měsíci Zdeňka Blesku.

„Věděla jsem, že má přítelkyni, ale zrovna jsem byla nezadaná, a tak jsem to brala jako dobrodružství. Nijak mi to nevadilo,“ dodala. Po provalených avantýrách bouchla Lela do stolu a odstěhovala se i s dcerou Lili do vlastního bytu v Bratislavě.

Lela po čas jejich odloučení vždy zdůrazňovala, že i když se rozhodnou jít definitivně od sebe, tak jako rodiče malé Lili fungují na 100 % a na tom se rozhodně nic měnit nebude, protože Lili je pro oba to nejdůležitější.

Nakonec se ale přece jenom konal happy end. Po společné dovolené v Dubaji, kde Karlos Lelu zahrnoval luxusními dárečky, se vrátili do Česka, aby oslavili první narozeniny Lili. Kromě oslavy následovalo ještě jedno velké překvapení, a to žádost o ruku. „Nemám slov. ANO,“ napsala Lela na sociálních sítích.

Takový konec patrně nečekala Lulu, která se snažila skrz sociální sítě na Lelu a Vémolu několikrát útočit a nyní zasypala svůj profil odvážnými snímky, které jako by volaly o pozornost a měly nalákat Karlose zpátky. To se pravděpodobně už nestane, jelikož Karlos začal sekat latinu a nyní se věnuje především své rodině a snaží se napravit chyby, kterých se dopustil.

Související články

Další články