Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Lulu se znemožnila v kleci: Exmilenka Vémoly prohrála po pár sekundách, soupeřka jí naložila

Lulu prohrála.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 105 fotografií
Trapas

V pátek večer se uskutečnil turnaj RedFace 4 v Pardubicích, kam dorazilo několik stovek natěšených diváků. Ti nepřišli o hlavní zápas večera mezi Diegem Kotlárem a Drzým Čertem ani o žhavý duel mezi Lulu a Alexou. Bývalá milenka Karlose Vémoly se ale v kleci dlouho neohřála a její soupeřka jí dala pořádnou čočku. Redakce eXtra.cz byla přímo na místě a celý galavečer zdokumentovala. 

Organizace RedFace má za sebou v pořadí čtvrtý turnaj, který se konal v pátek večer v Pardubicích. Těsně před startem očekávané akce vyšlo najevo, že jedna z největších hvězd Lucie "Droběna" Kotlárová, která měla mít duel s Diegovou dámou, se zranila. Podle zjištění eXtra.cz, která byla na místě konání akce, si Droběna zlomila ruku.

O zbytek zápasů už diváci ochuzeni ale nebyli. Už během vážení došlo v RedFace k dojemné chvíli, kdy zápasník a údajně bývalý milenec influencerky Shopaholicadel Petr Kunštár požádal svoji těhotnou partnerku o ruku. Ta s nadšením souhlasila a následující den ho přijela podpořit na zápas s Džejárem, který zvládl. O zamilované polibky v kleci pak nebyla nouze.

Pár vteřin a šlus

Zejména pánská část publika se těšila na souboj Lulu s Alexou. Obě dámy mají výstavní pozadí a během nástupovky se nezdráhaly a vystavily své křivky na odiv. V kleci ale jasně dominovala půvabná tmavovláska, která blondýnce nedala šanci. Alexa dostala Lulu na zem, kde jí uštědřila několik ran a poté ji chytla pod krkem. Bývalá milenka bijce Karlose Vémoly dostala pořádně naloženo a svůj souboj po pár sekundách vzdala. Z prohry si ale Lulu nic nedělala a dál vesele pózovala přítomným fotografům.

Video: Lulu v pořadu eXtra Host:


Diego Kotlár ostudně prohrál

Hlavním zápasem večera byl souboj mezi Diegem Kotlárem a Michalem Indrou alias Drzým Čertem. Více než dvousetkilový Kotlár ale v kleci inkasoval tvrdé KO a po minutě boje padl k zemi. Po tomto výkonnostním fiasku se tak Diegova kariéra ve světě bizarních MMA zápasů pomalu a jistě ocitá na pomyslném dně, čemuž nasvědčují i výsměšné komentáře na sociálních sítích. "Myslím, že Diega odrovnaly už ty schody," napsal na Instagramu jeden z fanoušků.

Na to, jak probíhal celý galavečer RedFace4 v Pardubicích, se podívejte v naší fotogalerii.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy