Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Luky Balboa to zase dokázal! Známé osobnosti skládají hold zlatému Krpálkovi

Lukáš Krpálek to opět dokázal.
Zdroj: profimedia
hrdé česko

Obrovský úspěch judisty Lukáše Krpálka (30) slaví celé Česko. Dvojnásobnému vítězi zlaté olympijské medaile gratulují slavné osobnosti včetně českých sportovců, kteří na olympiádě v Tokiu bojují za nejlepší pozice. Zlatému Krpálkovi gratulují basketbalista Tomáš Satoranský, tenistka Barbora Krejčíková, sportovní moderátor Vojtěch Bernatský i MMA zápasník Karlos Vémola.

Další zlatá medaile pro Českou republiku je doma, získal ji judista Lukáš Krpálek, který ukončil svého soupeře před limitem.

V tom pohledu je všechno

Ohromný úspěch dvojnásobného vítěze zlaté olympijské medaile Lukáše Krpálka nyní slaví celé Česko. "V tomhle pohledu je všechno... To všechno, co Lukáš Krpálek obětoval dalšímu olympijskému snu... To všechno, co má prostě tenhle kluk s obrovským srdcem v sobě. Děkujeme a gratulujeme dvojnásobnému olympijskému vítězi v judu a navíc ve dvou váhových kategoriích. Luky Balboa to zase dokázal!" uvedl na svých sociálních sítích sportovní moderátor Vojtěch Bernatský.

Slzy štěstí

Úspěch Krpálka slaví i celý basketbalový tým, jenž reprezentuje Česko také v Tokiu, včetně Tomáše Satoranského, jenž sdílel radostné video. Lukáši pogratulovala i tenistka Barbora Krejčíková, jež seděla v době zápasu v hledišti. Na svůj Instagram sdílela dojemné video, jež ukazuje Krpálkovy první pocity po neskutečné výhře.

Mezi dalšími gratulanty je i MMA bijec Karlos Vémola. "Největší borec a super reprezentant Česka. Moc gratuluji," uvedl ke společnému snímku.

Úspěch českého judisty také vyzdvihly moderátorka Lucie Borhyová nebo tenistka Barbora Strýcová.

Více o LOH 2021 Tokio ➔

Související články

Další články