Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Luke Perry (†52) byl POHŘBEN TAJNĚ: Kde leží hrob Dylana, je ZÁHADA, a rodina mlží!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 69 fotografií
utajení
Herec Luke Perry, který se díky roli Dylana v seriálu Beverly Hills 90210 stal miláčkem žen, zemřel na následky těžké mrtvice. Chybí nejen televizním fanouškům, ale především jeho kolegům a rodině. Ta ho podle informací serveru mirror.co.uk tajně pohřbila a to, kde se jeho hrob nachází, ví jen ona. Místo Lukova posledního odpočinku má být dokonce zfalšováno i v úmrtním listu!

Rodina zesnulého herce Luka Perryho se dohodla, že místo jeho posledního odpočinku utají. Nejen že se k němu tedy nedostanou fanoušci a média, ale ani kolegové, kteří by seriálovému Dylanovi chtěli vzdát hold, zapálit svíčku a položit na hrob květinu. Server mirror.co.uk informoval, že dle zdrojů amerických médií má být dokonce i v úmrtním listu napsán jiný hřbitov, než kde se zesnulý Perry nachází.

Podle úmrtního listu měl být herec pohřben ve městě Dickson v Tennessee, a to v pondělí 11. března. Ve státě bydlel dlouhodobě, od roku 1995 tam dokonce vlastnil farmu. Majitel místního pohřebního domu ovšem údajně tuto informaci zpochybnil, když řekl, že jeho ústavem nikdo se jménem Luke Perry neprošel. Prý ani nechápe, proč je jeho ústav v úmrtním listu zapsán.

Jen chvíli po tomto zjištění začaly mezi lidmi kolovat spekulace o tom, že měl být Perry pohřben na pozemku své farmy, ty ale byly utnuty prohlášením, že ve státě není povolené pohřbívání osob na jejich pozemku. Je tedy zřejmé, že si rodina nepřeje, aby kdokoliv věděl, kde se hrob milovaného příbuzného nachází.

Související články

Další články