Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Lukáš Vaculík se ukázal na ČT jako Ochránce: Diváci mají jasno

Zdroj: profimedia
seriál

Jeden z hlavních programových taháků České televize měl v neděli večer svou premiéru. Lukáš Vaculík v něm hraje neohroženého ochránce práv školáků. Jak zabodoval?

Dlouho očekávaný počin České televize- seriál Ochránce odstartoval v neděli večer prvním dílem. Herec Lukáš Vaculík v něm hraje hlavní roli nebojácného a empatického učitele na střední škole, který se zastává utiskovaných žáků i učitelů.

V roli školského ombudsmana vyšetřuje několik případů, jež se zakládají na reálných skutečnostech. Patří mezi ně například učitelka, které se utopí žák na výletě, nebo rodiče dětí tyranizovaných nezvladatelným spolužákem.

Ochránce zabodoval

Seriál byl očekáván nejen televizními diváky, ale i samotnými učiteli a odbornou veřejností. Jak uspěl? Dá se říci že na sto procent. Mezi komentáři na sociálních sítích v podstatě nenajdete negativní komentář: "Jako super..nezklamali jste mi...doufam ze další díly budou taky tak vydařené...diky ČT1," píše divačka Martina. " Perfektní. Úžasný Lukáš Vaculík, skvělé zpracování, máme, o čem přemýšlet. Těším se na další díly. Díky za skvělý seriál," přidává se Tereza.

A pochvaly nepřestávají: "Rukopis je jasný, Soukromé pasti, Nevinné lži, Metanol, a teď Ochránce. Povedené jako všechno výše jmenované," neskrývá chválu Gabriela a rozplývá se i další divačka: " Ach ten Vaculík bomba. Těším se na další díl". Srovnání s konkurencí pak přidává Hynek: " Dobrá práce! Jen jestli takovou kvalitu zvládnou fandové Ulice, Ordinace a jiných veledíl "
Související články

Další články