Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lukáš Vácha se zapojil do charitativního projektu Jsem kým jsem!

Lukáš Vácha se zapojil do charitativního projektu Jsem kým jsem!
Zdroj: Barbora Jelínková Navrátilová
+ Další fotografie
Je sice na hostování v Liberci, Lukáš Vácha zůstává ale srdcem stále sparťanem. Talentovaný fotbalový záložník totiž stále podporuje Nadační fond AC Sparta Praha. Právě tam totiž poputuje výtěžek z dražby trička, ve kterém se fotil pro charitativní projekt Jsem kým jsem Barbory Jelínkové Navrátilové a Michaely Skuhravé.

Ačkoliv neprožívá nejklidnější období své kariéry, Lukáš Vácha rozhodně nezahořkl. Úspěšný fotbalista se nyní dokonce zapojil do charitativního projektu Jsem kým jsem. V rámci projektu se nechal nafotit dcerou fotbalového internacionála Jaromíra Navrátila Barborou Jelínkovou Navrátilovou a na sobě měl tričko módní návrhářky Michaely Skuhravé, což je dcera dalšího fotbalového velikána, a to Tomáše Skuhravého.

A právě výsledná fotografie se bude již 8. listopadu dražit na galavečeru Jsem kým jsem v Bibloo Concept Store v Praze, a jelikož je tento projekt založený na velmi výjimečné myšlence, kdy si každá fotografovaná osobnost může zvolit cíl směrovaných peněz zcela individuálně, peníze poputují tam, jak rozhodne Lukáš. A ten má již jasno.

„Když je to možné, rád pomůžu. Spolupracuji s Nadačním fondem AC Sparta Praha a dále řeším jednotlivé projekty s různými jinými organizacemi. Co se projektu Jsem kým jsem týče, bude to Nadační fond AC Sparta Praha,“ prozradil Vácha.

Ten je z nápadu Navrátilové a Skuhravé nadšený. „Líbí se mi celý koncept. Výsledný produkt se mi moc líbí. Hlavně práce s Bárou mě bavila,“ přiznal Vácha, který je považovaný za největšího metrosexuála mezi fotbalisty. On sám se ale vnímá jinak.

„Jsem obyčejný kluk, který vždycky rád pomůže,“ říká Vácha, který si pro focení musel vybrat jedno životní motto. To pro něj ale nebyl nesplnitelný úkol.

„Celý život mě provází motto 'zůstaň silný',“ vysvětlil Lukáš, který je známý i svým citem pro módu. Za oblečení ale rozhodně horentní částky neutrácí. „Vyšší částky jsem ochotný dát jenom za boty, ale i tak je to maximálně deset tisíc korun,“ přiznal se Vácha, jehož jméno bylo v posledních týdnech skloňováno hlavně s jeho odsunem do Liberce. K tomu mělo údajně dojít po šarvátce ve sparťanské šatně.

„Co se stane v kabině, zůstává v kabině. To je nepsané pravidlo,“ okomentoval to Lukáš, který byl podle svých slov z rozhodnutí vedení týmu v šoku. „Vůbec jsem to v ten daný moment nečekal. Se spoluhráči jsem stále v kontaktu. Ačkoliv se teď hlavně soustředím na sebe, Spartu stále sleduji. V Liberci jsem na půlročním hostování, budu ale pracovat na tom, abych se do Sparty vrátil,“ přiznal se Vácha.

V Liberci je ale spokojený. „Jsem v prostředí, které velmi dobře znám. Je tu fajn kabina i vedení. Přivítání bylo jak ze strany kabiny, tak fanoušků velmi příjemné. Moc si toho vážím. Bez problémů jsme se domluvili dokonce i na čísle 69,“ dodal Vácha, jehož výslednou fotografii si 8. 11. budete moct vydražit v Bibloo Concept Store v Praze.

A právě tam budou v prodeji i další trička. Projekt Jsem kým jsem nebude ale pomáhat jenom nadacím, které si vyberou samotné tváře, jejich fotografie se budou na podzim dražit během slavnostního galavečera.

Celých 10 procent z prodeje všech triček poputuje totiž na konto Nadačního fondu NEJEN SRDCEM, který podporuje nemocné, týrané a opuštěné pejsky za pomoci finančních příspěvků.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy