Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lukáš Vácha sbalil moderátorskou hvězdu Markétu! Tohle jsou noví čeští Beckhamovi!

Lukáš je sexy chlap. A nyní má po svém boku žhavou Markétu.
Zdroj: Facebook.com, profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Tahoun fotbalové Sparty a jediný fotbalista, který může nosit přezdívku český Beckham, má po svém boku hodně žhavou kost. Lukáš Vácha a moderátorská hvězda Markéta Křivánková tvoří opravdu krásný pár.

Umí rozdávat přesné přihrávky, umí také bořit hru soupeře. Je to velký fanda do módy a zahrál si ve slavném seriálu Vyšehrad. To všechno zvládá fotbalový fajnšmekr Lukáš Vácha.

Muž, kterému se přezdívá český Beckham a který patří do širšího kádru reprezentace, má po svém boku krásnou přítelkyni. „Ano, jsou spolu. Markéta je jeho nová partnerka,“ prozradila redakci eXtra.cz jedna z kamarádek.

Markéta Křivánková dříve působila na Primě a nyní je reportérskou hvězdou vydavatelství Mafra. Mimo jiné moderuje pořad Telebrity. Stejně jako Lukáš má ráda zábavu a módu. Dohromady tvoří ikonický pár a doufáme, že je brzy uvidíme na nějaké společenské akci.

Související články

Další články